UFO
اگه میشه اسم اون مجله رو بگین چون انتقاد درباره یک مجله بدون بی احترامی هیچ مشکلی نداره :wink:
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
بله.درست می فرمایید.چشم.
من مجله ی راه زندگی رو دنبال نمی کنم ولی هروقت گرفتم دستم یک صفحه رو به این موجودات فضایی اختصاص دادند
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
این مجله های بیخود که یک سومش تبلیغ ( حالا کاش یه تبلغ به درد بخوری بود همش لاغری ، بینی ، کاشت مو ، لیپو .... و هزارتا آشغال دیگه ) هست متاسفانه روغنی ارزان و با کیفیت خوب اما از نظر محتوا همش ... ( نامزدم ، نامزدش ، طالع بینی زامبی آبادی ، موفقیت در کنکور فقط 5 ساعت قبل از آن و ...) و در اون طرف ماجرا مجله ی نجوم که علمی است باید با کیفیت کاغذ ساندویچ و قیمت زیاد و هر دفعه با دو ماه تاخیر اما با مطالبی بسیار عالی به این صورت
به نظر من مردم ما یه کم زود باور و زود جو گیر هستند و باید فرهنگ سازی بشه که از هر چیزی استقبال نکنند !!
پاسخ
من قضیه راسول رو اولین با در مجله دانشمند خوندم .... البته مجله بسیار خوبیه و در همون مقاله هم نظر موافقین و مخالفین رو کاملا مطرح کرده بود و قضاوت رو به خواننده سپرد
پاسخ
من هم با شما موافقم همیشه همراه مجله نجوم مجله دانشمند رو هم می گیرم :wink:
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
abadanastr نوشته: این مجله های بیخود که یک سومش تبلیغ ( حالا کاش یه تبلغ به درد بخوری بود همش لاغری ، بینی ، کاشت مو ، لیپو .... و هزارتا آشغال دیگه ) هست متاسفانه روغنی ارزان و با کیفیت خوب اما از نظر محتوا همش ... ( نامزدم ، نامزدش ، طالع بینی زامبی آبادی ، موفقیت در کنکور فقط 5 ساعت قبل از آن و ...) و در اون طرف ماجرا مجله ی نجوم که علمی است باید با کیفیت کاغذ ساندویچ و قیمت زیاد و هر دفعه با دو ماه تاخیر اما با مطالبی بسیار عالی به این صورت
به نظر من مردم ما یه کم زود باور و زود جو گیر هستند و باید فرهنگ سازی بشه که از هر چیزی استقبال نکنند !!
اخ.حرف دل من رو تمام وکمال زدید.واقعا نه مجله ی نجوم با اون مطالب عالی نباید به اون فرم چاپ بشه.نه این مجله ها که100%چرت و پرت هست اینطوری با این قیمت و این کاغذ ها ی عالی.البته قیمت کمشون هم به خاطر اینکه بیشتر پولشون رو از همین تبلیغات لاغری ، بینی ، کاشت مو ، لیپو ... به دست می ارند.
پاسخ
یه چیزی میگم که دیگه فاجعه است
من یه سری مجله اشتراک دارم که از خارج فرستاده میشه و صد در صد رایگان هستند و از کاغذ روغنی خیلی عالی و حتی قیمت روشون زده بعد اینجا Sad Sad Sad :|
پاسخ
همین مجله ی راه زندگی قبلا یک صفحه رو به طالع بینی ستاره شناسی اختصاص می داد(چیزی که توی پست"ستاره شناسی و طالع بینی "کاملا بهش پرداختیم).یک مدت یک سازمان پدر امرزیده ای باهاش مخالفت کرد و دیگه این صفحه شد.ولی توی شماره های اخیر باز این صفحه اومده.چجوری؟نمیدونم!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان