UFO
می دونیم وجود یوفو ها در زمین از نظر علمی و حتی عقلی ثابت نشده. و من هم تقریبا قبولش دارم. ولی من چند وقت پیش مستند که ساخت سازمان جاسوسی روسیه بود رو دیدم و مشاهدات بسیار جالبی داشت و به نظر من اکثرش واقعی بود .به نظر شما با این همه مشاهدات و فیلم های مختلف باز هم باید صد در صد گفت که یوفو ها وجود ندارن؟
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
موجود فرازمینی صد در صد وجود داره اما بحث یوفو ها چیز دیگه ای هست که با توجه به چیز هایی که من دیدم فکر نمی کنم حقیقت داشته باشه من که تا خودم به شخصه نبینم باور نمی کنم تازه حالا فرض کنیم که بشقاب پرنده دیدیم خب ساختنش واسه آمریکا و روسیه مثله آب خوردنه هیچ فراموش نکینید که فیلم سازی اون قدر پیشرفت کرده که هر دروغی رو می تونه واقعی جلوه بده !
پاسخ
حتی پیدا کردن جسد مرده یک وفو و عمل جراحی روی اون هم دروغه؟ افرادی که ادعا کرده بودند که سوار بشقاب پرنده :lol: شدند و بعد ناپدید یا دیوانه شدند هم دروغه؟ بالاخره با این شواهد و مدارک نمیشه برای همه اش دلیل علمی آورد
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
اون راسول رو خودم دیدم فیلمشو و مطمئن باش یه چخان محضه
پاسخ
این سوال ذهن من رو هم خیلی مشغول کرده.
اما به نظر من اگه این چیز هایی که می گید واقعیت داشت خب توی رسانه ها خیلی جدی تر گرفته می شد.
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
سلام

دوستان یوفو ها وجود خارجی ندارند.
این رو من نمی گم همه بزرگان هم اینو تایید می کنند.
پاسخ
اما خیلی از مجله های پر طرفدار کشورمون که متاستفانه نمی تونم نام ببرم تو همه ی شماره ها داستان های مرتبط با این یوفو ها می نویسند.یعنی از خودشان در می ارند تا فروششان بالا بره؟به چه قیمتی؟ :evil: :evil: :evil:
پاسخ
بله ! برای فروش بیشتره
البته بخشی هم مربوط به بی اطلاعی نویسندگان است !
پاسخ
چرا فضایی ها حتما باید ufo باشند شاید بصورت یک موجود میکروسکوپی باشند مثل ویروس !!

اون مجله ها نصفشون تبلیغ و نصفشون دروغ
پاسخ
البته به هدفشون هم رسیدن.مردم این چرندیاتو دوست دارن و برای همین هر ماه این ها رو می خرند.مخصوصا افرادی که سرشون خلوت تره.مثل خانم های خانه دار :x
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان