پیام فوری!!!!!!
یه از خدا بی خبر تو سایت یه سری مزخرفات گذاشته
لطفا سریعا اقدام کنید
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
آره منم دیدم صبح هم چندین پست داده بود که اطلاع دادم و پست هاش پاک شد
اما بهتره یوزر و آیپی طرف بن بشه
پاسخ
اره.دیروز هم تو تمام قسمت ها یک مطلب گذاشته بود.امروز هم که اینطوری...
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ
با سلام خدمت مدیران محترم سایت

خواهشمندم هر چه سریعتر امکان درج مستقیم سوژه جدید یا پاسخ یا هر چیز دیگری رو موقتاً مسدود کنید و به حالت تاخیری یا Delay که پس از تایید و بازبینی مدیران قابل ارسال است تبدیل کنید.

چرا زودتر اقدام نمیشه. من تعجب میکنم. Confusedhock: صبح تا حالا اینطوری و کسی هنوز اقدامی نکرده!!!. خواهش میکنم هر چه سریعتر امکان پست همزمان یا مستقیم رو مسدود کنید.

ممنون/.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
یعنی نگهبانان سایت فقط بلدن نوشته های ما رو پاک کنند و نمی تونند این کاربر لعنتی ( ربات ) رو یه جوری بن کنند ! پستهاشو حذف کنند ! یوزرش رو یه کاری بکنند
یعنی باید این نتیجه رو بگیریم که کنترل سایت از دست شما خارج شده
راستی این یوزر اهل کجاست ؟ آیپیش مال کجاست ؟
پاسخ
سلام
هرچه زودتر کاری بکنید
امکان ثبت نام را هم ببندید تا این از خدا بی خبر دوباره ثبت نام نکند
ممنون
يادت باشه دنيا گرده,هر وقت احساس كردي به آخر رسيدي شايد در نقطه شروع باشي.!!!
http://skynature.aminus3.com/
پاسخ
مشکل حل شده لطفاً به این موضوع این همه جو ندین دوستان Smile
پاسخ
به نظر من همه کاربران این تالار استروتالک را از صمیم قلب دوست دارند و این درخواست ها از سر دلسوزی است
پاسخ
دقیقاً همینطوره. همه ما به این تالار گفتگو عادت کردیم و اونو از صمیم قلب دوست داریم. هر چند باید کمی ارتقاء سطح علمی پیدا کنه که اونم به امید خدا انجام میشه.

خواهش میکنم از این به بعد مراقبت بیشتری از این تالار بفرمایید تا خدای نکرده دیگه چنین مشکلی پیش نیاد. در ضمن اگر امکان داره کمی در مورد علت بوجود آمدن این مشکل توضیح بدید.

ممنونم/.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
این از خدا بی خبر که می گین، یه جور روبات هست که به همه‌ی سایتها حمله می کنه. به خاطر همین بعضی وقتها از این مشکلات داریم. هفته ای یک یا دو بار.....

عامل صهیونیست هم نیست. عامل آمریکا هم نیست. عامل داخلی هم نیست. حمله نظامی هم نیست. ستیبر هم که تعطیله.... کلاً عامل نداره!!!! از او حرفهای سربسته که نیست!!! از او نیمکتهای خالی!!!!!!!! همه استاد ماست مالی!!!!!!!!!1 آی خدا رهمی به فریادم برس!!!!!! از او طوفان و گرداب!!!!!!1 دیدن کورش که رفت در خواب و میراثش به زیر آب!!!!!!!!!!!! اگر ترس از مدیر و ناظم، اگر صلح دست ابو.........!!!!!! تحریم!!!!!!!!! اینترنت و اون ترنت،،،،،،!!!!!!!!!!!! چکش برای چی،!!!!!!!!!!! سف بنزین...........

نگران نباشید. تا زمانی که من هستم همه چیز حله.............................
پاسخ