تالار گفتگو ستاره‌شناسان
پیام فوری!!!!!! - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: تماس با مدیران تالار (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: تماس با نگاهبان ها و مدیر کل (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: پیام فوری!!!!!! (/showthread.php?tid=1331)

صفحات 1 2

پیام فوری!!!!!! - Virologist - 01-19-2010

یه از خدا بی خبر تو سایت یه سری مزخرفات گذاشته
لطفا سریعا اقدام کنید

پیام فوری!!!!!! - abadanastro - 01-19-2010

آره منم دیدم صبح هم چندین پست داده بود که اطلاع دادم و پست هاش پاک شد
اما بهتره یوزر و آیپی طرف بن بشه

پیام فوری!!!!!! - only orion - 01-19-2010

اره.دیروز هم تو تمام قسمت ها یک مطلب گذاشته بود.امروز هم که اینطوری...

پیام فوری!!!!!! - New Astronomer - 01-19-2010

با سلام خدمت مدیران محترم سایت

خواهشمندم هر چه سریعتر امکان درج مستقیم سوژه جدید یا پاسخ یا هر چیز دیگری رو موقتاً مسدود کنید و به حالت تاخیری یا Delay که پس از تایید و بازبینی مدیران قابل ارسال است تبدیل کنید.

چرا زودتر اقدام نمیشه. من تعجب میکنم. Confusedhock: صبح تا حالا اینطوری و کسی هنوز اقدامی نکرده!!!. خواهش میکنم هر چه سریعتر امکان پست همزمان یا مستقیم رو مسدود کنید.

ممنون/.

یعنی نگهبانان سایت فقط بلدن نوشته های ما رو پاک کنند و نمی تونند این کاربر لعنتی ( ربات ) رو یه جوری بن کنند ! پستهاشو حذف کنند ! یوزرش رو یه کاری بکنند
یعنی باید این نتیجه رو بگیریم که کنترل سایت از دست شما خارج شده
راستی این یوزر اهل کجاست ؟ آیپیش مال کجاست ؟

پیام فوری!!!!!! - m_n - 01-19-2010

سلام
هرچه زودتر کاری بکنید
امکان ثبت نام را هم ببندید تا این از خدا بی خبر دوباره ثبت نام نکند
ممنون

پیام فوری!!!!!! - مهمان - 01-19-2010

مشکل حل شده لطفاً به این موضوع این همه جو ندین دوستان Smile

به نظر من همه کاربران این تالار استروتالک را از صمیم قلب دوست دارند و این درخواست ها از سر دلسوزی است

پیام فوری!!!!!! - New Astronomer - 01-19-2010

دقیقاً همینطوره. همه ما به این تالار گفتگو عادت کردیم و اونو از صمیم قلب دوست داریم. هر چند باید کمی ارتقاء سطح علمی پیدا کنه که اونم به امید خدا انجام میشه.

خواهش میکنم از این به بعد مراقبت بیشتری از این تالار بفرمایید تا خدای نکرده دیگه چنین مشکلی پیش نیاد. در ضمن اگر امکان داره کمی در مورد علت بوجود آمدن این مشکل توضیح بدید.

ممنونم/.

پیام فوری!!!!!! - مهمان - 01-19-2010

این از خدا بی خبر که می گین، یه جور روبات هست که به همه‌ی سایتها حمله می کنه. به خاطر همین بعضی وقتها از این مشکلات داریم. هفته ای یک یا دو بار.....

عامل صهیونیست هم نیست. عامل آمریکا هم نیست. عامل داخلی هم نیست. حمله نظامی هم نیست. ستیبر هم که تعطیله.... کلاً عامل نداره!!!! از او حرفهای سربسته که نیست!!! از او نیمکتهای خالی!!!!!!!! همه استاد ماست مالی!!!!!!!!!1 آی خدا رهمی به فریادم برس!!!!!! از او طوفان و گرداب!!!!!!1 دیدن کورش که رفت در خواب و میراثش به زیر آب!!!!!!!!!!!! اگر ترس از مدیر و ناظم، اگر صلح دست ابو.........!!!!!! تحریم!!!!!!!!! اینترنت و اون ترنت،،،،،،!!!!!!!!!!!! چکش برای چی،!!!!!!!!!!! سف بنزین...........

نگران نباشید. تا زمانی که من هستم همه چیز حله.............................