پربیننده ترین برنامه " آسمان شب " تمام شد!!!!
دوباره سلام !
بله ، من هم امیدوارم که "شبکه ی هفت" بشه اون شبکه ی تلوزیونی ایده آل برای همه ی ما!چون ظاهرا که داره در این زمینه(تبدیل شدن به یک شبکه ی ایده آل برای دوستداران علم و آگاهی) ازخودش استعداد نشون می ده ! انشاءالله!
برادران صفاریان پور هم (که از دلسوزترین افراد تلوزیون، برای علم و علم دوستی هستند، حداقل از نظر من) با برنامه هایی مثل مجموعه ی" ژرفا " (که به مسائل آموزشی کشور می پرداخت)، ویژه برنامه ی "رنگ ها و زنگ ها" ، مجموعه ی "دایره" (که البته هنوز هم منتظر شروع مجدد اون هستم، طبق قولی که آقای صفاریان پور در برنامه دادند) ، ویژه برنامه ی "مثبت و منفی" ، حضور در ویژه برنامه ی "عمق آب" و ... ،نشون دادند که احتمال حضور بیشترشون در آینده ، در این شبکه ] وجود داره ! انشاءالله!
چند تا خبر جدید : توی این چند روزه به سایت شبکه ی 4 سری زدید؟ اگر نه، یک نگاهی بندازید ! اولا این که من در طول هفته ی گذشته برای پیگیری جریان برنامه ی آسمان شب ، تقریبا هر روز به این سایت سر زدم و برام جالب بود که چرا هنوز اسم برنامه ی آسمان شب در برنامه ها ی شاخص شبکه وجود داره ، تازه فهمیدم چرا! به خبری که به تازگی در این سایت گذاشته شده توجه کنید:
رصد دوباره آسمان شب درشبکه چهارسیما
سری جدید برنامه آسمان شب به تهیه کنندگی محمد جوزانی به زودی از شبکه چهار به روی آنتن میرود.
این برنامه که نزدیک به یک دهه از آغاز آن میگذرد سری جدید آن در 16 قسمت 40 دقیقه ای بزودی پخش خواهد شد .
محمدجوزانی درگفتگوبا روابط عمومی شبکه چهارگفت:
درسری جدید برنامه ازحالت گفتگوی یک طرفه خارج میشود وبخش های جدیدی ازجمله گزارش از رصد خانه های کشوربه برنامه اضافه خواهد شد.
قرار است در برنامه آسمان شب مخاطبان علاوه برآشنایی با علوم ستاره شناسی و پیشرفتهای حوزه علم نجوم تازه ترین اخبار علم نجوم اطلاع رسانی شود .
به گفته تهیه کننده برنامه بخش پرسش و پاسخ ازدیگر بخشهای جدید این برنامه است که مخاطبان سئوالات خود را با کارشناسان برنامه مطرح خواهند کرد .
در سری جدید تیتراژودکور برنامه نیز تغییر خواهد کرد.
نوشته شده در تاریخ 18 دی 1389

Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: حالا سوالات من:
محمد جوزانی ؟کسی می دونه ایشون کیه؟
در 16 قسمت؟یعنی بعد از اون همین آشه و همین کاسه؟
مگه قبلا با چی آشنامی شدیم که حالا :"قرار است در برنامه آسمان شب مخاطبان علاوه برآشنایی با علوم ستاره شناسی و پیشرفتهای حوزه علم نجوم تازه ترین اخبار علم نجوم اطلاع رسانی شود ."
مجری برنامه کیه ؟ آقای صفاریان پور ؟ امیدوارم که این طور باشه!
حالا با عوض شدن تمام این چیزها دیگه چی از "آسمان شب" باقی می مونه! :?: :!:

دوباره از همه ی دوستان دعوت می کنم که این جریان رو از طریق "روی موج نجوم" پیگیری کنن ، و اگر شما هم مثل من براتون مهمه که آقای صفاریان پور به این برنامه بیان و در باره ی همه ی این ماجرا ها توضیح بدن ، از طریق نظر گذاشتن در سایت این برنامه به آدرس www.ruyemojenojum.ir (این لینک نیست ) از آقای آهی بخواین که از ایشون دعوت کنن تا به برنامه بیان!

"اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پیشنهاد کنید!"
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پربیننده ترین برنامه " آسمان شب " تمام شد!!!! - توسط stella - 01-10-2011, 07:20 PM