تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: معرفی مستند ها و دی وی دی های ستاره شناسی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
the space

یک دیویدی دارای شبیه سازی های جالب و متنوع در بخش های مختلف به علم ستاره شناسی می پردازد.بخش هایی مثل سیاهچاله ها،دنباله دار ها،تولد ستارگان،موجودات فرا زمینی و...،از نقاط ضعف این دی وی دی می توان به این اشاره کرد که این دی وی دی رو یه یک نظریه که هنوز به درستی اثبات نشده و نظریه های دیگری بر ضد ان موجود است پافشاری می کند(در موضوعات مختلف)بدون اینکه راجع به همه ی نظریه ها بحث کند!
قیمت:شش هزار تومان
مدت:صد و هشتاد دقیقه[attachment=0:2ek6wxpk]Space-cover_2346.jpg[/attachment:2ek6wxpk]
ابرریسمانها.فیلمی فوق العاده که ازبنیان نیروهای چهارگانه رابررسی کرده ودرنهایت به ابرریسمانها میرسد.مفاهیم فیزیک ذرات بنیادی به نحوی فوق العاده وباجلوه های کامپیوتری حیرت انگیز بیان شده است.در2عدددی وی دی
ببخشید ازش عکسی ندارم ولی میتونیداونرواز فروشگاه آسمان شب تهیه کنید.درضمن به زبان اصلی بازیرنویس فارسیه.
the life beyond earth
این دی وی دی موضوع حیات فرا زمینی را به شیوه ای بسیار خوب بیان می کند ابتدا اینکه ایا حیات وجود دارد و درثانی ایا ما می تونیم با موجودات فرا زمینی ارتباط برقرار کنیم.ایا حیات فرا زمینی هوشمند است یا خیرو...
البته نکته ی مهم اینکه متاستفانه این دی وی دی دوبله نشده و زیرنویس ندارد.نه فارسی و نه انگلیسی.برای دیدن این دی وی دی باید مهارت لیستنینگ خود را فوی کنید اما به نظر من می ارزه به خاطراین و دی وی دی های مثل این این کاررو بکنید
مدت:صد وده دقیقه
قیمت:شش هزار تومان
سلام
به سایت اخترنما شیراز سر بزنید و برید قسمت لیست فیلم های مستند!اونجا تمام مستندهای خارجی رو قرار داده با مدت زمان و شرکت سازنده اش و قیمتش و تعدادش!
بعد اینکه میتونید برید سایت آمازون و نجوم رو در قسمت فیلمش سرچ کنید جدیدترین و مستندهای نجومی رو لیست کرده و میتونید توضیحات کامل در مورد اون نرم افزار ببینید!
The Elegant Universe
مجری این مستند آقای برایان گرین که فیزیکدان های برجسته عصر حاضره و به بررسی نظریات بخصوص ابرریسمان می پردازه
از دستش ندین
[COLOR="#0000FF"]www.ariyadownload.com
سلام دوستان
توی این سایت فیلمهای علمی زیادی بخصوص در مورد کهکشانها و منظومه شمسی وجود داره . اگه محدودیت دانلود ندارید راحت میشه دانلود کرد .
موفق باشید[/COLOR]
دوستان یک فیلم بسیار زیبا نجومی 13mb
Download 13530450film flv
حجمش چقدره؟؟
حجم این کلیپ 13mb هست هر کی ندیده حتما ببینه
حالا شما نوشتین دی وی دی*
اما وقتی من بچه بودم یعنی حدود 8-9 سال پیش یه سیدی توی بازار اومد در مورد ستاره شناسی*
به اسم اطلس جهان وستاره شناسی .... حالا اسمش درست یادم نیست
اما خیلی عالی بود . همه چیز داشت*
از معرفی ستاره شناسان تا معرفی نظریه های انیشتین و هاوکینگ و ...*
حتی آسمان نمای فارسی هم داشت ، یه چیزی تو مایه های استاری نایت*
این سی دی خیلی عالی بود و توی علاقه مند شدن من به نجوم خیلی خیلی تاثیر گذاشت
امیدوارم سازنده هاش از نظر گرافیکی و محتوا ارتقاش بدن تا گروه های سنی نوجوان و کودک از این علم لذت ببرن
صفحات: 1 2