تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: مشاهده دوباره جرم ناشناخته
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام دوباره به دوستانم در اینجا. خیلی وقت بود بخاطر یه سری مسایل نتونسته بودم بیام توو تالار. خوشحالم که دوباره برگشتم.
شاید این عکسها رو در سایتهای دیگه ای دیده باشید.
این شئی عجیت رو بامداد 24 شهریور دیدیم. در یه گشت رصدی در استان فارس.
بسیار عجیب بود. البته یه سری تحقیقات به همراه یکی از دوستانم کردیم که به محض به نتیجه رسیدن اون رو اعلام خواهم کرد.

[ATTACH=CONFIG]1606[/ATTACH] عکس از پدیده
از بازگشتتون خیلیییی خوشحالم.
یدفعه دوباره ول نکنید مارو.
این پدیده هم خیلی جالبه. امیدوارم دنباله دار پن استارز (که سال دیگه میاد)، همینقدر پر نور باشه.
خب حالا به نظرتون این نور حاصل از چیه؟
نه نظرم عوض شد. از این باید پرنور تر باشه.
اتفاقا اون شب من هم در حال عکاسی از سحابی جبار خارج از شهر بودم که در آسمان صاف ابری شبیه گردباد رو دیدم که از جنوب با سرعت به سمت شمال حرکت می کرد. وقت برای اوردن سه پایه نداشتم، با ایزوی بالا و روی دست عکس هایی نه چندان جالب گرفتم (!!!):
[عکس: f9ru74861mv2o239ub3k.jpg]

[عکس: umlc4ypmoam2x1jw30.jpg]

البته بحث سر منشا این قضیه زیاد جالب نیست چون قضیه کاملا حل شده هست:
منشا اشیا نورانی مشاهده شده در آسمان
آقای مهدی ناصری با اجازتون من از عکساتون میتوونم استفاده کنم؟
ممنون آقای ناصری. وقتی چنین اتفاقی می افته دونستن اینکه اون جسم چی بوده خیلی جالبه حتی وقتی ساخته دست انسان باشه.Rolleyes
Regulus نوشته: از بازگشتتون خیلیییی خوشحالم.
یدفعه دوباره ول نکنید مارو.
این پدیده هم خیلی جالبه. امیدوارم دنباله دار پن استارز (که سال دیگه میاد)، همینقدر پر نور باشه.

ممنونم دوست عزیز. راستش برنامه دقیقی ندارم، اما سعی میکنم حضور داشته باشم.
Parastoo نوشته: خب حالا به نظرتون این نور حاصل از چیه؟

راستش یه سری تحقیق کردم، اگه اجازه بدید فردا نتیجه نهایی این تحقیق رو مینویسم.
ali_solo_ejay نوشته: آقای مهدی ناصری با اجازتون من از عکساتون میتوونم استفاده کنم؟
با اسم روش بله البته این عکس هایی که گذاشتم همچین تحفه ای نیست!!! خوشبختانه اون شب افراد زیادی رصد بودن (چرا این همه آدم دقیقا تو همون شب رصد بودن؟؟) که تصاویر فوق العاد ای گرفتن، من دوربین رو روی دست نگه داشتم و ستاره ها خط شدن!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12