تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: روز جهاني نجوم در سال 90!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
سلام!
از اونجايي كه روز جهاني نجوم نزديكه،‌گقتم شايد خوب باشه كه هر كسي خبري از برنامه هاي امسال داره در اين جا بگه تا بقيه هم با خبر بشن!
تاریخ دقیقش کیه؟
تو رو خدا جواب بدید. یه وقتی نشه زمانش بگذره ما خبر دار نشیم. اگه من جا بمونم همتونو که تو این جواب دادن کوتاهی کردینو لعن و نفرین میکنما. :evil:
سلام
فكر كنم 3 ارديبهشت :wink:
Regulus نوشته: تو رو خدا جواب بدید. یه وقتی نشه زمانش بگذره ما خبر دار نشیم. اگه من جا بمونم همتونو که تو این جواب دادن کوتاهی کردینو لعن و نفرین میکنما. :evil:

شما هم یه خرده کوتاه بیا :!: Cry :oops: :oops: :x
دوباره سلام!
تا اونجایی که من خبر دارم امسال 16 اردیبهشت در ایران روز جهانی نجوم هستش ولی ممکنه هر مرکز یا موسسه ای که بخواد برنامه ای داشته باشه، در هر روزی از ماه نجوم این برنامه رو برگزار کنه و به همین دلیل هم من قصد دارم فردا با چند جا تماس بگیرم تا ببینم که چه روزی برنامه دارن و از اونجایی که من ساکن تهرانم ، اول از همه به رصدخونه ی زعفرانیه و مرکز علوم و ستاره شناسی زنگ می زنم ، شاید برنامه ای داشته باشند!
...یادش بخیر سالهای گذشته ... همیشه در برنامه ی "آسمان شب" این خبر هارو اعلام می کردند تا همه از این برنامه ها مطلع بشن...ولی حالا چی ...! :oops: Sad Cry

بدنیست فقط محض یادآوری یه بار دیگه این جمله رو بگم...
"اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پیشنهاد کنید!"
astronomer50 نوشته: سلام
فكر كنم 3 ارديبهشت :wink:

سلام دوستان
اصلاح مي كنم
با اعلام شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران روز 16 ارديبهشت ماه به عنوان روز جهاني نجوم انتخاب شد.

اين روز رو به همه ي شما تبريك مي گم :wink:
سلام
منم تبریک میگم!(باید تبریک گفت؟ :!: :?: :wink: )
اما یه سوال:
دوستان اهوازی، کسی از برنامه های اینجا خبری نداره منظورم اهوازه ها؟؟؟
شااااااااااید ما توی دانشگاه آزاد آبادان یه برنامه عمومی برگزار کنیم . البته شاید
مثل این که بچه ها از نفرینم ترسیدن. :lol:
دست همگی درد نکنه.
صفحات: 1 2 3