آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟
تاریخ: سال ۱۹۸۴ ففاسم: خوزه هایچین فففف ف مکان: برزیلف ف فرویداد: برخورد نزدیک از نوع سوم

(خوزه هایچین) کارگر نقشه بردار با عده ای از کارگران مشغول کار بود که ناگهان مشاهده کرد که یک سفینه مدور فلزی شبیه بشقاب ، به رنگ خاکستری و سفید در محوطه کارخانه فرود آمد.

به محض اینکه سفینه به زمین نشست صدای سوت عجیب و ناراحت کننده ای از آن خارج شد و همه کارگران پا به فرار گذاشتند! به جز خود (هایچین) که بهت زده سر جای خود ایستاده بود

به گفته ی او سفینه فضایی در حدود 5/4 متر عرض داشت و روی پایه های منحنی شکلی بر روی زمین فرود آمده بود.پس از فرود ،3 پیکر شبیه انسان از آن خارج شدند.قد آنها بلندتر از آدمهای معمولی بود و حدود 2متر و 10 سانتیمتر ارتفاع داشتند.تمام سر و بدنشان به وسیله لباسهای پف دار شفافی پوشیده شده بود.هر سه دارای کله های بزرگ و گرد بودند، چشمانی درشت داشتند و بر صورت آنها هیچ مویی نه در ابرو و نه در سر و ریش وسبیل دیده نمی شد! ولی با وجود این (هایچین) آنها را خوش قیافه تشخیص داده بود.موجودات فضایی چند بار دور (هایچین) گشتند و 8 دایره روی زمین رسم کردند و نشان دادند که هفتمین دایره خانه و محل زندگی خودشان است که سیاره ای دیگر در آسمان است.

آنها خیلی سعی کردند (هایچین) راراضی کنند که با آنها سوار بر سفینه شده و با هم به فضا بروند ولی او زیر بار نرفت و با وجود دعوتهای مکرر آنها سوار سفینه نشد...* اگر من جای او بودم سوار می شدم و هیچ وقت هم بر نمی گشتم...شما چطور؟*

در تمام این مدت (هایچین) بی حرکت در جای خود ایستاده بود و آنها را نگاه می کرد بدون آنکه قادر باشد دست یا پای خود را تکان دهد و یا فریاد کشیده و کمک بخواهد...گویی توسط آنها هیپنوتیزم شده است!

موجودات غریبه مهربان گاهی برای جلب توجه (هایچین) دست به کارهای عجیب و غریب هم می زدند..مثلا جفت می زدند و به هوا می پریدند و یا سنگهای غول پیکر را از زمین بلند می کردند و به اطراف پرت می کردند...اما با همه اینها (هایچین) دعوتشان را نپذیرفت و آنها وقتی از موافقت او نا امید شدند بدون اینکه دست به تهدید و یا خشونت بزنند سوار بر سفینه خود شدند و به آسمان صعود کردند و ناپدید شدند...قابل ذکر است که دوستان و همکاران (هایچین) از جایی که در آن پنهان شده بودند شاهد همه چیز بودند و بعدا همگی صحت این گزارش را تایید کردند.

این گزارش ادامه ای دارد که در مقاله بعدی آورده خواهد شد...در اینجا قصد دارم توضیحاتی که به نظرم لازم است ارائه کنم؛

اولین نکته این است که این نژاد از انسانهای فرا زمینی بارها و بارها دیده شده اند و جسد یک یا چند تن از آنها در یکی از سفینه های سقوط کرده در آمریکا به دست آمد که عکس آن مرحوم را مشاهده می کنید..

نکته ی جالبتر اینکه خداوند در آخرین کلام خود با بشر ( یعنی قرآن) بارها و بارها به انواع و اطوار و اشکال گوناگون بشر که خلق کرده است اشاره می نماید که لازم دیدم از این به بعد به چند تای آنها که در حد دانش پایین خودم است اشاره کنم چون خواندن یک گزارش سندیت ندارد اما وحی خداوند تا روز قیامت سند است.

سوره الرحمن آیه 29

"هر کس که در آسمانها و زمین است، همه از او(خدا) حوائج خود را می طلبند" .ما در زمین هستیم و چه کسانی در آسمان؟ انسانهای دیگر. بر اساس این گزارش 8 سیاره حیات انسانی دارد و شاید بیشتر هم باشد و خودشان هنوز نمی دانند.

سوره حدید آیه 1

" هر چه در آسمانها و زمین است همه به تسبیح و ستایش یکتا خدایی که مقتدر و حکیم است ، مشغولند".این آیه نشان دهنده ی وجود حیات در آسمانها است اما توجه کنید که قرآن ار الفاظ بسیار ساده تشکیل شده که برای عموم قابل فهم و درک باشد اما یک انسان هوشمند از این آیه در میابد که در اسمانها کراتی است که در آنها خلقی است که همانند ما کافر و فاضل دارد.

سوره انبیاء آیه 16

" ای رسول ما بگو خدای من هر حرفی که خلق در آسمان و زمین گویند، همه را می داند که او خدای شنوا و داناست" .ما در زمین با خدای خود سخن می گوییم و چه خلقی در آسمان ساکن هستند که با خدا سخن می گویند؟ انسانهای هوشمندی نظیر ما که خدای واحد را می پرستند.

ادامه دار د ...
iran_nasa@yahoo.com

عکس این خدا بیامرز فضایی رو بیبینید و براش فاتحه بخونید...ادامه دارد
[عکس: aa1.jpg]
پاسخ
ba tavajjoh be ettelaati ke dar dastres hast chera nemitavanim befahmim ke in mojoodat az kodam sayyare(koli arz mikonam na faghat sayyarate manzoomeye shamsi) hastand? ya etelaate daghightari az anha kasb konim va ba anha ertebat bargharar konim? aslan chera oona inja namoondan ta khodeshoon ro be maha moarrefi konand? tanx
با تشكر.مهديه ملكي
پاسخ
سلام
من تا حالا به این فکر نکرده بودم که موجودات فرازمینی ممکن وجود داشته باشن!
اما حالا چندتا سوال پیش میاد:
1) این ماجرا یا داستانی که شما تعریف کردین چند درصد درست؟
2)آیا موارد دیگه‌ای هم مشاهده شده؟
3)میشه کمی توضیح بدید؟
مرسی
فهم حركت فهم طبيعت است!!!
پاسخ
باسلام
در قسمت دوم این مقاله بیشتر درباره ی شواهد موجود و عکس ها و...توضیح می دم
iran_nasa@yahoo.com
پاسخ
قسمت دوم این مقاله چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فهم حركت فهم طبيعت است!!!
پاسخ
دوست گرامی
چند نکته را همینجا لازم می دانم متذکر شوم:
1) در دنیای ژورنالیست ها از دهه 50 تا اواخر دهه هشتاد بارها مقاله هایی در سراسر دنیا توسط خبرسازان چند چهره به دلیل نیاز دریافت حقوق از نشریه خود چاپ کرده اند. برخی برای شهرت یافتن مکتاب هایی نوشتند و ادعاهایی کردند. در دینای امروز که علم حرف اول را می زند بیان مطالبی این چنین حتی کودکان را نیز به خنده می اندازد.
2) انچه امروز در دنیای علم با عنوان هوش فرا زمینی و موجودات هوشند مطرح است در درجه اول نوع نه چندان تکوین یافته است. احتمال موجودات ذی شعور نیز با یک فرمول نه چندان دقیق در ستاره شناسی مقدماتی همیشه در کتاب های مختلف دیده می شود. ولی این عکس ها بارها چاپ شده اند هیچ کدام واقعیت ندارند. متاسفانه ما در کشوری زندگی می کنیم که از دنیای در حال پیشرفت خبری نداریم. ما را حتی با مزخرف ترین خرافه ها می توانند فریب دهند. چهره سازی و خبر سازی کاری است که به یک تفریح در سینما ی جهان مد شده است و مدتی است از نوع جدی و خبر نگاری آن گذشته است.
3) دوست گرامی باید شما را متوجه نکته ای کنم و همینطور دوستانی که این سطر ها را می خوانند: چرا در محافل علمی و نه خبر نگاری دنیا چنین بحث هایی جدی گرفته نمی شوند؟ در کدام دانشگاه علوم زیستی این موجودات با سند واقعی در حال کار هستند؟ تا آنجا که من می دانم در هیچ دانشگاهی؟ من هم مثل شما آن زمان که در سنین پایین تر بودم این موضوع برایم جالب بود. کتاب های زیادی هم مطالعه کرده بودم. در همان زمان و در همان منابع مطالعاتی به کذب بودن و خبرسازی کاذب بودن آنها پی برده بودم. اصلا نیازی نبود به علم مجهز شوم!
و در آخر باید بگویم حرف آخر را علم می زند! راجع به چیزهایی که نمی دانیم و نمی شناسیم نباید نظری بدهیم.
این سطر ها نه تنها برای شما بلکه برای دیگر دوستانی که به هر دلیلی دانسته یا ناداسته شبه علم را محور قرار می دهند. از اینکه به این موضوع اشاره کردید ممنون باید به این موضوع هم اشاره ای می شد. ولی حتما به مطالب خود ادامه بدهید تا دلایل را هم با پاسخ ها دریافت کنید.
با تشکر
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
دوست عزیز نظر شما قابل احترمه
ولی نمیشه نظرات دیگران را زیر پا گذاشت
:oops: :!:
پاسخ
سلام
این روزها در دنیای علم محور٬ جایی برای مباحث غیر علمی وجود ندارد. عجیب است که اشاره می کنم علم این مساپل را رد می کند ولی شما آن را نظر شخصی می دانید. خب البته هنوز بسیاری با موجودات فضایی در ارتباط هستند! اشاره کردم که بسیاری ادعاهایی داشتند ولی از لحاظ علمی صحت نداشته است.خب اینجا اهل علم را با این مباحث کاری نیست. یادتان باشد که اینجا یک سایت علمی است. حالا در هر سطحی که می خواهد باشد. به هر حال علمی است. در سایت های غیر علمی زیادی موضوعات مورد علاقه شما بحث می شود و بسیاری در خیال پردازی های خود و یا ساختن مدارک جعلی جهت خبر سازی و کسب شهرت و پول به سر می برند. نظرات متا فیزیکی شما هم قابل احترام ولی به نظرم دقت بیشتری داشته باشید. این موجودات فرازمینی هستند که به نظرات شخصی ما بستگی دارند و نه قوانین علم. من هم در آخر نوشتم که بقیه مطالب را بنویسید. خود به خود می توان از کل مطلب به نتیجه رسید. در ضمن برای بحث راجع به این مطالب باید بدانید که وقتی با قانونی علمی سروکار داشتید که با نظر شما مغایر بود ان را نظر شخصی ندانید. امیدوارم زبان علم را با متافیزیک خلط نکرده باشید.
با تشکر
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
سلام
اقا یا خانم owlمن نمیدونم شما چقدر از اسلام میدونی ؟؟؟
ولی لطفا یه ذره فقط یه ذره سعی کن مطالعه در این زمینه کنی .تو نمیدونی نظر اسلام راجع به علم چیه و اسلام چه دینی!
چون اگه میدونستی هیچ وفت دین رو از علم جدا نمی کردی ( مثل مسیحیا)
و هیچ وقت چنین حقی رو به خودت نمی دادی که به خاطر نداشتن اطلاعات و شناخت بخای بگی : اسلام و نظریاتش . ماله گذشتس!!!!!!!!!!!!
ولی اینو بدون که:
اسلام دین همه مکان ها و همه زمان هاست.
و اسلام همیشه علم و پیشرفت علم رو ترغیب و تشویق کرده.چون علم چیزی جز شناخت طبیعت . همون طبیعتی که خدا افریده نیست.
من نمیدونم تو به کدوم یک از اعتقاداتت شک کردی؟
ولی هر چی هست امید وارم زود تر درست بشه.
این حدیث رو بخون و بش فکر کن تا خودت همه چیز رو بفهمی .در ضمن اگه منبع.کتاب یا هرچیز دیگه ای خواستی بگو تا برای افزایش شناختت از اسلام بت معرفی کنم.
لطفا نظر بدین فقط با اگاهی!!!!!!!!!!!
امام صادق (ع)
اگر ظرفیت علمی بشر 27 حرف باشدتا ظهور حضرت حجت فقط 2 حرفش شناخته شده است. اما دردوران حضرت مهدی به تدریج همه ی هر بیست و هفت حرفش شناخته خواهد شد.
حالا این سخن زیبا رو در کنار همه پیشرفت های تا به حال شده بگذارید. و به نادانی مان در مقاابل این دنیای پر رمزو راز بذارین.
پاسخ
گویا از مطلبی که نوشتم دچار سو تفاهم شدید. دین فیزیک و ریاضیات را توصیف نمی کند به قول شما تشویق می کند!
پاسخ