ويژگي هاي يك منجم(طنز)
سلام به همه دوستان
می دونیم منجم ها ویژگی هایی جالب دارند که تقریباً در هیچ كس دیگری مشاهده نمی کنیم.
اين تاپيك كاملا" طنزه اگه امكان داره كه ناراحت شين و تاپيك رو به هم بزنين نيايين تو خصوصا" NARUTO كلا بحث رو ه نا كجا آباد ميكشونه :-x
پاسخ
شروع کن سریع تر
منجم های سر به هوا
خود سوتی های من خودش یه طنزه:d:d
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
پاسخ
منجم آماتور به گونه ای از جانداران زنده اتلاق میشود که از لحاظ فیزیولوژیکی دارای توانایی های خاصی در تحمل سرماهای شدید و بیخوابی مداوم است .
در آخرین بررسی های به دست آمده دندانهای این جانداران فاقد هرگونه گنگره می باشد، فرضیات متعددی پیرامون این مسئله وجود دارد که معتبرترین آن" دندانک" زدن های طولانی براثر سرمای صفر درجه می باشد .
البته ازدیگر اثرات سرمای شدید وجود ترکهای ریز در استخوانهای سراسر بدن این جاندار میباشد .
ازدیگر ویزگی های این موجودات داشتن چشمانی بسیار قوی و ورزیده برای تشخیص ستارگان کم فروغ و برخی اجرام غیر ستاره ای معمولی است تا حدی که موجب بروز رفتار غیر انسانی ای به نام حسادت در سایر گونه های انسان ها میشود البته تحقیقات نشان میدهد در این شرایط قند در دل گونه ی مذبور (منجم آماتور) آب میشود !
از لحاظ روانشناختی منجمین آماتور اصولا علاقه ی بسیار زیادی به ترساندن سایر گونه ها از جمله گونه های همسان وسایرین در تاریکی مطلق از خود نشان میدهد به حدی که این رفتار درآنها نهادینه شده و به یک عادت بدل گشته است .
یک رفتار بسیار غیر ارادی در منجمین آماتور وجود دارد که تاکنون علتی برای آن یافت نشده : و آن این است که در برخورد با یک گروه ازگونه ی غیر منجمم بدون توجه به علاقه مندی آنها شروع به توضیحاتی مبسوط در خصوص مکان صورتهای فلکی واجرام غیرستاره ای در آسمان شب مینماید که این عمل غیر ارادی او ،منجر به بازخورد های متفاوتی در سایر گونه ها میشود :در خوشبینانه ترین حالت سایرین مشتاقانه به آنها گوش میکنند و کلمتی چون چه جالب چه باحال و .. را نثار فرد منجم مینمایند که البته این حالت یکی دو مرتبه ی بعد تبدیل به رفتار دیگری میشود که عموما با جملاتی نظیر " دوباره این شروع کرد ، یکی اینو از برق بکشه ،ولمون کن بابا،...." همراه است .
آنها از ابری شدن هوا معمولا دچار افسردگی میشوند .
دسته مذکر این گونه توانایی خارق العاده ای در درست کردن سریع آتش و سیب زمینی ذغالی دارند
و در برخی نمونه های این گونه افت تحصیلی تا مرز مشروطی مشاهده شده است ...
البته ویزگی های زیادی در این جاندارهنوز ناشناخته مانده است.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
پاسخ
معمولاDesktop گوشی ها و computerهاشون تصاویرDeepskyهست و اگه احیاناً کسی ازشون سوال کنه قادرند متوسط 2ساعت درموردش صحبت کنند (از اسمش شروع میکنند و به نحوه تولد یه ستاره ختمش میکنن) و زمانی که سرحال نیستن با جواب خلاصه"حالا وقتش نیست"یا "توضیحش زیاده" مخاطب رو قانع میکنن.
در صورت قطع شدن برق(شبها) تنها نوع موجود زنده هستن که سلول به سلول بدنشون شاد میشه.این درحالیه که بقیه به فکر روشن کردن مکانشون هستن!
زمانی که به مکان جدیدی میرن از خودشون میپرسن:یعنی آسمونش چطوره؟
Big Grin
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
این موجود در رصد های عمومی فکر می کنه که با کلاس ترین فرد اونجاست و با بحث های خیلی سخت نجومی مردم بیچاره رو گیج می کنه :lol::lol::lol::lol::lol:
[COLOR="#0066cc"]فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی
(شکسپیر)[/COLOR]
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
دوستان از این تاپیک ناراحت نشید لطفا
ولی ایده ی خوبیه واقعا
من تا حالا همه ی این خصوصیات رو داشتم:lol::lol::lol::lol:
لطفا این بحث رو ادامه بدید
موفق باشید
[COLOR="#0066cc"]فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی
(شکسپیر)[/COLOR]
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
هیچ موجود زنده ای جرات نداره بیاد کنار یک منجم اماتور و بگه من از تو بیشتر میدونم
اون منجم اماتور انچنان مسائل کیهان شناسی و اختر فیزیک و نجوم رصدی رو براش توضیح میده که اون موجود بیچاره تا یک هفته ذهنش کار نخواهد کرد
پاسخ
دقت کردین افراد منجم چقد خوب وقت کلاس درسی رو میگیرن طوری که معلم یادش میره امتحانی در کار بوده
و یا دارن راه میرن تو خیابون نگاهشون به اسمونه به حودشون میگن اگه الان تلسکوپ همرام بود وسط خیابون رصد میکردم
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
پاسخ
در اكثر جانوران جوان اين دسته، بعد از يكى دو سال علاقه به عكاسى نجومى و بعد از اون عكاسى deepsky بوجود مياد.
اين موجودات در ولخرجى استعداد بالقوه دارند.
پاسخ
وقتی معلم داره در مورد نجوم پرت و پلا میگه خونشون به جوش میاد و اونقدر با معلم حرف میزنن
که قانع بشه . این برای خودم پیش اومده . بیچاره معلمه میترسید بقیه درس رو توضیح بده.:twisted::-D
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان