پربیننده ترین برنامه " آسمان شب " تمام شد!!!!
"این آسمان شب است که می بینید"
" اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید ، تماشای آن را به دوستان خود پیشنهاد کنید! "

فکر کنم این جملات برای همه ی علاقمندان به نجوم در ایران آشنا باشه ، جملاتی که همیشه در انتهای برنامه ی "آسمان شب" از آقای صفاریان پور می شنیدیم ! :|
اما دوشنبه ی گذشته که بعد از "سه هفته بی نظمی " در برنامه های شبکه ی نسبتا محترم چهار (البته بعد از این حرکت زشتشون بود که برای من تبدیل به نسبتا محترم شد! :twisted: :evil: :x ) این جملات رو در آخر برنامه نشنیدیم ، چون :
دوشنبه ی گذشته آخرین قسمت برنامه ی "آسمان شب" پخش شد! :| :| :| :oops: :oops: :oops:
تموم شدن این برنامه ی پرطرفدار،اون هم بعد از ده سال ، به این فرم ناگهانی خیلی برام عجیب و صدالبته ناراحت کننده بود!
بنابراین افتادم دنبالش که ببینم "چرا این اتفاق افتاده ؟" :?: Cry
شاید تا چند وقت دیگه به نتیجه برسم شاید هم نه، نمی دونم ! Sad
کسی در این باره نظری نداره؟ :?:
به نظر شما این بی اهمیتی به مخاطب نیست که یک همچین حرکتی انجام بشه؟!!!!!!!!! :!: :?:
خواهش می کنم شما هم بگید که نظرتون در این باره چیه ؟ :?: :!: :oops: Cry Sad :|
پاسخ
مگه تو ایران غیر از آماتورا (خودمون) کسی مارو درک می کنه؟؟؟؟ :?
فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی

(شکسپیر)
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
احتمالا برنامه ای جدید با عنوانی تازه با انرژی مضاعف شروع خواهد شد.
به خاطر عنوان برنامه تهیه کننده ی فعلی دچار مشکل شد.
پاسخ
سلام.دوستان بهتر نیست در مورد مسائل انقدر زود تصمیم نگیریم؟؟ این اتفاق خوب نیست اما ما که هنوز از برنامه های آقای صفاریان پور خبر نداریم
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
نه بابا ، کلا تهیه کننده ها وقتی بهشون کمک نشه یا کفگیرشون ته دیگ بخوره ادای قهر و خدافظ و ... در میارند .
این فیلم ها دیگه تکراری شده واسه ما .
پاسخ
این به خاطر اهمیت ندادن صدا و سیما به نجوم هست ولی از اون مهمتر بی توجهی ما به این برنامه و حمایت نکردن از اونه. به نظر شما یه چنین اتفاقی هیچوقت برای برنامه 90 میفته یا حتی اگر هم بیفته بیننده هاش و همینطور روزنامه ها ساکت می مونن.
از طرفی با حرف stella هم موافقم. کم توجهی و یا بی توجهی مسئولان شبکه چهار بار ها باعث تغییر در زمان پخش,به تعویق افتادن و حتی پخش نشدن این برنامه شده بود و سر اخر باعث تعطیلی(موقت یا دائمی) این برنامه شد.
از ته دل امیدوارم دوباره این جمله رو از سیاوش صفاریان پور بشنوم کهSadاین اسمان شب است که می بینید) Cry
پاسخ
دوباره سلام!
دیشب که این مطلب رو می ذاشتم ، خیلی داغون بودم و الان داغون تر! Cry
با گذشت روزها به جای اینکه حالم بهتر بشه و این درد التیام پیدا بکنه ، هر چی بیشتر می گذره ، بیشتر به عمق فاجعه پی می برم!به این که چه اتفاق وحشتناکی برای صدا و سیما افتاده که دست به این کار زده ،من که دیگه امیدی به این "تلوزیون"ندارم !
بذار همین "سریال های زیباشون " رو پخش کنن و احساس باحالی و مهم بودن بهشون دست بده که مردم رو این طور از "علم و مطالبی که ارزش پرداختن و وقت گذاشتن داره" دور می کنن! :x
سوالی داشتم ، کسی اینجا هست که "برنامه ی روی موج نجوم " رو از رادیو گوش بده؟اگر اولین باره که این اسم رو می شنوید، به سایتhttp://www.ruyemojenojum.ir برید (این لینک نیست ها ) تا بیشتر درباره ی این برنام بدونید. اما اگر از شنوندگان این برنامه باشید ، و قسمت گذشته رو گوش کرده باشید، خبر دارید که در برنامه ی گذشته ، آقای آهی در برنامه چی گفتند.
وقتی من با برنامه تماس گرفتم و پرسیدم که "چرا برنامه ی آسمان شب تموم شد؟" ، آقای آهی طوری صحبت کردند که انگار مشکل از همون شبکه ی نسبتا محترم چهار و صدا و سیما بوده ! :twisted: خلاصه این که قرار شد به احتمال زیاد در چند هفته ی آینده (انشاءالله)از آقای صفاریان پور دعوت کنن که به برنامه بیان و بگن که چرا این اتفاق افتاده؟ Sad Cry
به قول شما ما از برنامه های آینده ی اقای صفاریان پور خبر نداریم(از اون جایی که دیگه امیدی به صدا سیما نیست، صدا و سیما رو نگفتم!) اما از همه دعوت می کنم که پیگیر این برنامه با حضور آقای صفاریان پور بشن ، چون احتمالا این بهترین فرصت یا بهتر بگم ، تنها فرصت ماست که ازشون بپرسیم " چرا؟"
خواهش می کنم که هر کاری از دستتون بر می یاد انجام بدید و پیگیر ادامه یافتن این برنامه بشین(انشاءالله) . چون ظاهرا فقط برای ما " مخاطبان برنامه" است که این موضوع مهمه نه برای مسئولان محترم!
"اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پیشنهاد کنید!
پاسخ
جون میده آدم یه ماهواره یا اینترنت پرسرعت بگیره و بره شبکه ی ناسای آمریکا رو تماشا کنه
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
خوب چه کاری از دست ما بر میاد؟
زندگی کردن من مردن تدریجی بود
زانکه جان کند دلم عمر حسابش کردم
پاسخ
یکی از مشکل های اصلی صدا و سیما مفت و مجانی بودن اونه البته در نگاه اول خیلی خوبه ولی اگه خوب دقت کنیم می بینیم که این به ضرر تهیه کننده هاست که بودجه مشخصی ندارن که این مسئله در اخر به ضرر بیننده که برنامه بدلیل کمبود بودجه تعطیل میشه. تو ایران خیلی از این برنامه ها وجود داشتن که برای کمبود بودجه تعطیل شدن.
به هر حال برنامه اسمان شب باید تغذیه مالی بشه. حالا که کسی برای ما کاری انجام نمیده بیاید خودمون دست به کار شیم.برای مثال به طور هفتگی یا ماهانه مبلغی پول به حساب برنامه اسمان شب (که وجود نداره) بریزیم تا حداقل دیگه هر چند وقت یه بار شاهد تعطیلی این برنامه نباشیم.
پاسخ