2012
آیا کسی چیزی درمورد 2012 شنیده؟
نکته درک نشدنی جهان این است که جهان درک نشدنی است....! آلبرت انشتین
پاسخ
در چه موردش؟
پاسخ
یک پیشگو بزرگ بنام نوستر آداموس پیشگویی های زیادی کرده که آخرین پیشگویی او درمورد سال 2012 و نابودی زمین بوده من در اینترنت مطالب زیادی درمورد این موضوع جست وجو کردم ومتوجه شدم که خیلی از پیشگویی های او مانندجنگ ایران و عراق و حادثه ی سپتامبر آمریکا(برخورد هواپیما با برج ها ی دو قلو)درست بوده.
پاسخ
دوست عزیز
در مورد این شخص خسلی بحثها شده و حرفها زده اند. پیشگویی شده که فلان موضوع رخ خواهد داد و ... اما من مطالب این شخص را خواندم ایشان به طور مستقیم اشاره‌ای نکرده اند. اما در مورد سال 2012 هیج مدرکی مبنی بر اینکه زمین مشکلی برایش پیش خواهد آمد نیست. در این سال چند رویداد زیبا و جالب نجومی داریم که یکی گذر سیاره زهره است www.vt2012.ir و دیگری بیشتر شدن فعالیت‌های خورشیدی و پیدایش لکه‌های دیدنی بر روی آن که اثر مخربی بر زمین ندارند.
پاسخ
مایاها قومی بودند که در تقویم نگاری دانش زیادی داشتند.تقویم اون ها به بازه های زمانی مثل قرن یا هزاره ی خودمون تقسیم بندی میشد.سال 2012 پایان یکی از بازه های زمانی بلند مدت اون هاست که فرصت طلب ها اون رو به عنوان پایان جهان عنوان کردن.ولی این تصور کاملا غلط هست و این رو من نمیگم.در مجله ی نجوم شماره ی 192 مقاله ی کاملی در این مورد نوشته شده که اگر اون رو بخونید به هیاهوی ایجاد شده می خندید.
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ
هیچ اتفاقی نمیفته
حاضرم شرط ببندم
اگه هم خبری بشه صد در صد کار خود آمریکا خواهد بود
پاسخ
به نظر من اين گونه داستان پردازي ها براي جلب توجه و سرگرم كردن مردم عادي و دور كردن افكار اون ها از مسائل روز مره ي اجتماعي است و اگر ما منجمان بخواهيم به اين مسائل پيشه پا افتاده توجه كنيم هيچ وقت پيشرفت نخواهيم كرد
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
فکر نمی کنم این ها دروغ باشد چون نوستر آداموس یک پیشگو بزرگ است. زمین نابود نمی شه اما حتما یه اتفاقی می افته. :roll:
پاسخ
آیا شما سندی دارید برای بزرگ بودن و درست بودن پیشگویی ایشان؟
پاسخ
همین که خیلی از پیشگویی های او درست از آب در اومده کافی نیست!
پاسخ