مثلث برمودا چیست
سلام دوستان اومدم تا اطلاعاتی از مثلث برمودا که موجودات فضایی ان را بوجود اوردند کسب کنم وفقط میدانم که در اقیانوس ارام است.
لطفا اگر اطلاعاتی درباره ی ان دارید بنویسید :wink:

فایل‌های پیوست
.jpeg   images_004.jpeg (اندازه 2.33 KB / تعداد دانلود: 557)
.jpeg   images_005.jpeg (اندازه 2.75 KB / تعداد دانلود: 557)
در زير آسمان كوير به سر ميبرم.....

و اين داستان آسمان است و همچنان ادامه دارد ....

آسمان بالاي سرم شيري و آسمان دلم سبز است .....

سر بزنيد : http://www.lootsky.blogveb.com
پاسخ
منطقه‌اي در اقيانوس آرام با ميدان مغناطيسي نامنظم كه باعث اختلال در سيستم مخابراتي منطقه‌ي پرواز يا سفر دريايي ميشه و البته مي دونيم كه حتي يك پالس ساده هم سيستم مخابراتي رو بهم ميريزه. مدتها روزنامه‌ها و مجلات زرد و افراد سودجو داتسان سرايي‌هاي تخيلي مي‌كردند.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
سلام انگار دوباره ورود من با موفقیت بود!!!!!!!!
نمیدونم مثلث برمودا چی هست!!!!و برام واقا یه سوال حل نشده هست؟؟؟؟!!!!!!
البته جالب اینجاست برای من یه سوال حل نشده هست و برای خیلی ها سوال حل شده ای هست......چون هیچ وقت انسان تا سوال های اطراف خودش را حل نکنه درباره ی مریخ تحقیق نمیکنه....
من کوچیک (حدود 10 ساله)که بودم یه کتابی درباره ی اتقاقات مثلث برمودا خوندم ... و همیشه با خودم فکر میکردم که مثلث برمودا دریچه ای هست به دنیای دیگر(بهشت یا جهنم.....) و به خودم میگفتم کاش من هم جزئ اونهایی بودم که تو اونجا سقوط میکردم.....
یه سوال...
به نظر شما مثلث برمودا رابطه ای با سیاه چاله ها داره؟!!!
اصلا کاری به سریال لاست داره؟!!!!
پاسخ
علل فرضی طبیعی

توضیحات و علل فرضی مختلفی درباره حوادث مثلث برمودا ارائه شده است که معمول‌ترین فرضیات بر اساس مرگ غیر طبیعی (زیرا هیچ جسدی تا کنون بدست نیامده است.) بنا شده است. این توضیحات عبارتند از:

جزر و مد ناگهانی دریا در نتیجه زلزله در اعماق دریا ، وزش بادهای مخرب و اختلالات جوی ، گویهای آتشفشان که موجب انفجار هواپیماها می‌شود، گرفتار آمدن در جاذبه یک گرداب یا گردباد که باعث سقوط و انهدام هواپیماها یا انحراف مسیر کشتیها و مفقود شدن آنها در آب می‌شود، تحت تاثیر نیرویی مغناطیسی قرار گرفتن و اختلالات امواج الکترومغناطیسی، ولی این دلایل توجیه قابل قبولی برای ناپدید شدن هواپیماها و کشتیهای متعدد در یک منطقه نیست.
علل فرضی غیر طبیعی

دستگیری و ربوده شدن به وسیله زیردریایی یا بشقاب پرنده‌هایی متعلق به کراتی دیگر که برای تحقیق درباره حیات و زندگی باستان و حال ما انسانها به کره زمین آمده‌اند، می‌تواند علتی غیر طبیعی برای توجیه وقایع باشد.

یکی از عجیب‌ترین پیشنهادات در این مورد بوسیله ادگار کایس ، پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست ، ارائه شده است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر ، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می‌کردند. به نظر کاین نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها ، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها ، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می‌گردد.

ام. ک. جساپ که یک فضانورد ، منجم و متخصص کره ماه است، در کتابش به نام « در مورد بشقاب پرنده‌ها » ابزار می‌دارد که ناپدید شدن کشتیهای مشهور در مثلث برمودا ، به وسیله اجسام پرنده صورت گرفته است. وی مفقود شدن خدمه آنها را نیز به اجسام مزبور ربط می‌دهد. به عقیده جساپ یوفوها هر چه هستند، حوزه مغناطیسی موقتی ایجاد می‌کنند که دارای طرحی یونیزه شده است و می‌تواند باعث متلاشی شدن یا ناپدید شدن هواپیماها و کشتیها گردد. او روی این سوال کار می‌کرد که چگونه نیروی مغناطیسی کنترل شده و می‌تواند باعث نامرئی شدن گردد. نظریه میدان واحد انیشتین او را مجذوب کرده بود. جساپ هر دو اینها را کلیدی می‌دانست برای ظهور و محو شدن ناگهانی بشقاب پرنده‌ها و ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها. ولی مرگ امکان ادامه فعالیت و نتیجه گیری را از جساپ گرفت و تحقیقاتش نیمه تمام ماند.

البته بعضي ها هم هستند كه مي گن: مثلث برمودا قفط يه دروغه واسه جذب توريست. بعضي ها هم ميگن اونجا يه منطقه نظامي هست كه كسي حق نداره به اونجا نزديك شه.
البته راجب درس و غلط بودن اين فرضيه ها چيزي نمي دونم.
پاسخ
حالا فهمیدم که مثلث برمودا چیست
از همه ممنونم
در زير آسمان كوير به سر ميبرم.....

و اين داستان آسمان است و همچنان ادامه دارد ....

آسمان بالاي سرم شيري و آسمان دلم سبز است .....

سر بزنيد : http://www.lootsky.blogveb.com
پاسخ
يك طرح سري مربوط به جابه‌جايي انسان در سالهاي 40 ميلادي انجام شد كه حتما اون طرح ادامه داره. ممكنه فرضيه‌ي نظامي بودن رو قوي‌تر كنه. ولي عرض كردم اگر فرض كنيم از هيچ طرحي خبر نداريم دانشمندان نشنون دادند در اونجا ميدان مغناطيسي غير خطي است و اين يعني اختلال. خب منشا‌ء اون به زمين شناسي هم مي‌تونه برگرده به اجراي طرحهاي خاص هم ممكنه برگرده. ولي به هيچ چيز عجيبي برنمي‌گرده. موجودات فضايي در كار نيست.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
اتفاقا موجودات فضایی درکار هست!
به گزارش چندین سازمان جهانی بیشتر اذهان به موجودات فضایی مضنوننو اونارو عامل این اتفاق میدونن!
این کار uso‏ هاست!
یا همون زیردریایی های فضایی!
اونا با ایجاد یه نیروی گرانشی هواپیماها و کشتی هارو به سمت خودشون میکشنو اونارو میقاپن!!!!
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
پاسخ
آره.
منم اولش اینجوری شدم!:-)
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
این داده های شما که با اطمینان هم بیان کردید از کجا آمده؟ و شما در این زمینه چه تخصصی دارید که استفاده کنیم. یوفو به عنوان اجرام تخیلی حتی ارتباطی با زیردریایی فضایی ندارند. این فیلم های تخیلی گاهی مشکل زا هستند. البته حق میدم که کتاب مناسبی در این موارد وجود نداره ولی فیزیک و ژئوفیزیک که هست.
پاسخ