2012
به نام خداوند یگانه و افریننده ی اسمانها و کهکشانها
سلام من دیروز بود که مطالبی دربارهی نستراداموس و 2012 دیدم و تصمیم گرفتم که مطالب جامعی درباره ی 2012 که مجموعه ی تحقیقاتم بوده برا بقیه بگذارم
پیشگویی ها مبنی بر پایان عمر کره ی زمین محدود به نسترداموس نمیشود و بسیار وسیعتر از یک پیشگویی بی ارزش هست.من تعدادی از این پیشگویی ها و مباحث را با یک نتیجه گیری براتون میگذارم که میتونید نظراتتون را بگیید.
نستراداموس:نستراداموس که پیشگوییهای فراوانی داشته که مهمترین پیشگویی او که اتفاق افتاده جنگ جهانی دوم است.او در پیشگوییش میگوید که فردی به نام هیچلر از سرزمین جرمنی باعث جنگ جهانی دوم میشه البته من به طور خلاصه گفتم
و حالا دیگر پیشگویی او پایان و نابودی مردم در 21 دسمبر 2012 میباشد که او گفته جنگ جهانی سوم میشه البته شایعاتی هست که او گفته بر اثر عوامل طبیعی عمر زمین به پایان میرسه
تمدن مایاها:مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن.قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! . مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اندپیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست). مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه!دوتا چیز جالب هم دیدم: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند.!!!! البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.

مادر ازرا و تعدادی از زنان پپیشگوی دیگر:مادر ازرا و دیگر زنان که تعدادشون زیاده و حال ندارم همه را بگم همگی نیز به پایان جهان اشاره کردند انها میگویند که اینقدر سیلو زلزله و از این چیزا که در 2012 به اوج خودش میرسهو با تحقیقات دانشمندان انها فهمیدند که گاز اتان در حد بسیار کم باعث به خلصه رفتن میشه که با تحقیقات فهمیدن در مکان زندگی انها شکافهایی در زمین بوده که گاز اتان به مقدار کم از ان خارج میشده و این خلصه باعث پیشگویی های انها میشده
کتاب the book for change:این کتاب که یک کتاب پیشگویی چینی است میتواند با پرتاب سه سکه و نوع فرود انها خطوطی را رسم کرد و اینده ی نزدیک را پیشگویی کرد ولی یک امریکایی این 3 سکه را 64 بار پرتاب کرده و خطوط انها را ترکیب کرده و در محور زمان قرار داده و اکسترممهای نمودار بهحوادث مهم تاریخ بوده که نمودار نشان میدهد که از 2012 به بعد خط تا اخر صاف هست تو این قسمت من خیلی خلاصه توضیح دادم اگه سوالی داشتید بپرسید
نظریه نیپیرو:اگر یادتون باشه درباره ی انلیل و انکی یه چیزایی نوشتم نظراتی هست که که سیارهی انها که در واقع دهمین orbit و منحنی به دور خورشی است در 2012 برای دور زدن به دور خورشید جاذبه ی زمین تحت تاثیر قرار میگیره و باعث سیل و زلزله میشود نظراتی هست که وقتی نیپیرو به دور خورشید میتابید با سیلره دیگری برخورد میکن و از خرده های ان سیاره زمین و ماه به وجود میاید و در دور بعدی طوفان نوح به وجود میاید.
و علمی ترین نظریه جابه جایی قطبهای زمین در 2012:تا حالا مستنداتی از قطب ها دیده اید؟
اگر دیده باشید در شبها نشان میدهد که در شبها نور سبز رنگی به نام شفق در انجا هست که به خاطر وخود قطبهای زمین است است حالا جالب اینه که در سالهای اخیر این نور را در فرانسه هم دیده اند یک محقق گفته که این عمل وقتی صورت میگیرد که چرخش زمین بر عکس شود . او این تحقیق را به ابر رایانه های ناسا سپرد تا با تحقیق بر تغییر زاویه ی سنگهای شناور بر مواد مذاب در زمین متوجه تغییر زاویه چرخش بشود که او پس از 3 ماه وقتی امد که ببینه ابر رایانه تو این 3 ماه چه کار کرده متوجه شد که 3 بار زاویه ها تا 60 درجه برگشته که این نظریه که چرخش زمین عوض بشه علمیترین نظریه برا 2012 هست
نظیه فضایی ها:در ۵۰ سال اخیر گروهها و فرقه های زیادی تاسیس شده اند که همه ادعا می کنند از طرف موجودات فضایی با آنها تماس گرفته شده و می شود.این موجودات فضایی خود را تحت نامها و القاب متنوعی معرفی می کنند و هر کدام ادعا دارند که جواب سوالات بشر در دست آنهاست.
یکی از اولین جنجالها که شاید پدران ما به خوبی به یاد بیاورند این بود که می گفتند دنیا قرار است در سال ۱۹۵۴ به پایان برسد.
مردم بسیاری فریب این دروغها را خوردند و آنطور که مادر خود من به یاد دارد هزاران انسان دست به خودکشی زدند چون از مواجهه با پایان دنیا می ترسیدند!
در سال ۱۹۵۴ موجودی از عالم غیب تحت عنوان نام اشتر Ashtar
با متخصان و استادان دانشگاهها تماس گرفت و اعلام کرد که دنیا در ۲۱ دسامبر ۱۹۵۴ به پایان خواهد رسید و مردم زمین همگی هلاک خواهند شد مگر کسانی که به جناب اشتر ایمان بیاورند و کارهایی را که او می گوید انجام دهند.سال ۱۹۵۴ گذشت و هیچ اتفاقی نیفتاد به جز خودکشی های فراوان و پیروان اشتر همچنان کورکورانه منتظر او بودند. جناب اشتر دوباره تماس گرفت و گفت که تغییراتی در برنامه ی زمین به وجود آمده بوده که ایشان خبر نداشته است و این بار به طور حتم دنیا در ۲۴ دسامبر ۱۹۶۷ تمام خواهد شد
ایجاد ارتباط از چندین طریق صورت می گیرد
۱-در خواب
۲-در زمانی بین خواب و بیداری
۳-از طریق تله پاتی و رسانیدن امواج به ذهن شما (بدون اینکه خبر داشته باشید)
۴-از طریق تخته های اویجا Ouija (تخته های سحر آمیزی که نظیرش را در فیلم جومانجی دیده اید.)
۵-از طریق افراد خاصی که یه صورت مدیوم و به اصطلاح کانالChannel پیامها را از این موجودات دریافت کرده و به دیگران می رسانند
در سال ۱۹۶۷ اشتر (که خودش را فرمانده ی نیروهای الهی در آسمانها معرفی می کند) از طریق تخته های اویجا (جومانجی) با هزاران و میلیونها مردم زمین حرف زد. واقعه ای به این ترسناکی و عجیب و غریبی همه را به این باور رسانید که دنیا واقعا رو به پایان است!
وقتی باز هیچ اتفاقی نیفتاد - اشتر اعلام کرد که زمان نابودی قطعی این کره در سال ۱۹۸۳ خواهد بود
۱۹۸۳ هم گذشت و کسانی که به امید پایان دنیا پیش پیش خودشان را کشتند و یا هر کار خلاف و گناهی کهبود انجام دادند-فقط به ضرر خودشان کار کردند.
و اما فیلم 2012 دیگه به اصل کار که رسیدم حال ندارم بنویسم...ولی یه چند تاشو میگم
در 2012 میخواهد وقایع 2012 را نشان دهد که کاملا دروغ است زیرا در فیلم نشان میدهد که کسی از خریان خبر ندارد در صورتی که به نظر من کسی نیست که از این ماجرا خبر نداشته باشد
2012 نتنها یک طرح برای چاپیدن پول مردم از طریق این فیلمها نیست بلکه برای چاپیدن پولهلی بیلیونی است چطور؟
اگر فیلم را دیده باشید نشان میدهد که برای سالم نگه داشتن شیخ عرب از او میخواهد 1 بیلیون دلار بگیره تا با سفسنه خارج بشه (لبته او خارج میشه با این تفاوت اینکه میره اون دنیا)
در صورتی که به نظر شما پس نابودی زمین دیگه دلار به درد می خوره؟
نه تنها دلار به درد نمیخوره یورو هم به کار نمیاد چون چیز دیگری نیست که با دلار بشه خرید
اینها جنبه ی مالی هست و از لحاظ دیگر فراماسونری ها هر کاری بخواهند در 2012 میکنند و باعث مرگ مخالفانشان میشن ولی بهونه انها اینه که 2012 و عوامل طبیعی پیشبینی شده بود
کاش کره زمین نابود میشد ولی در 2012 یه سری بدبخت نمیشدن
من به طور جلاصه نوشتم اگر هم غلط املایی داشتم ببخشید سوالی هم بود بلپرسید
پاسخ
امید وارم نظر بدهید و سوالی داری بپرسید چون من برا نوشتن این متن خیلی خسته شدم
پاسخ
بسیار سپاسگزارم دوست عزیز و ممنون از اینکه برای نوشت این متن پر محتوا زحمت کشیدید.

راستش حالا که فهمیدم در سالهای گذشته نیز کسانی بودند که پیش بینی آخر دنیا را کرده بودند و مشخص شده که اشتباه و دغل بازی بوده، خیالم راحت شد. اصلاً این موضوع رو نمیدونستم.

نوشتن این متن خیلی مفید و کمک کننده بود. من معتقد هستم که آینده فقط در ذهن انسانها شکل میگیره و اینکه بعضی از پیشگویی‌ها درست در می‌آید فقط به نحوه تاثیر گذاری و شیوه بیان آنها بستگی داره که در نتیجه وقتی عده زیادی آنرا در ذهن تداعی می کنند، شرایط را برای محقق شدن اون پیشگویی فراهم میاورند.

پیشرفته ترین نظریات فیزیک در بخش کوانتوم نشان داده‌اند که واقعاً بیش بینی لحظه بعد در ابعاد خیلی کوچک غیر ممکن است. چه برسه به ابعاد بالاتر که احتمالات به مقادیری فوق العاده کوچک میرسه.

متشکر.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
خیــلی جالب بود !مخصوصا قسمت مایا هاش !
به نظر من این موضوع یه مسئله ی خیلی پیچیدست که حل کردن و رسیدن بهش فقط نیاز به زمان داره .من که امیدوارم اتفاق بدی نیفته .یعنی اگر هم قراره تحولی تو جهان رخ بده مثبت باشه .
به نظر من این موضوع جای فکرش زیاده ولی فکر میکنم ما نباید زیاد درگیرش بشیم البته دلایل علمیش خیلی جالب بود(میشه در مورد عکس شدن چرخش زمین بیشتر توضیح بدین ؟!)اما من فکر میکنم اگه بخواد اتفاقی بیفته فقط خواست خدا رو میخواد البته قبول دارم که ما آینده مون رو خودمون میسازیم .به نظر من بد به دلتون راه ندین بالاخره یا یه اتفاقی میفته یا نمیفته دیگه .من شخصا به اینجور موضوعات خیلی علاقه دارم ولی به نظرم فکر کردن بهش زیاد مثمره ثمر نیست فقط اعصاب خودمون بیشتر خورد میشه .به نظر من ما باید به فکر آینده ی خودمون و اهداف و آرزو هایی که داریم باشیم نه اینکه 2سال دیگه جهان تموم میشه و هیچی به هیچی .
I Watch How The Moon Sits In The Sky On The Dark Night Shining Wich The Light From The Sun
The Sun Doesn't Give Light To The Moon
Assuming The Moon's Going To
Owe It One
پاسخ
سلام اول اینکه تشکر میکنم که نظرتون را گفتید و به امید خدای یگانه هر دفعه براتون مطالب جدیدی در هوش فرازمینی میگذارم که خوشحال میشم نظرتون را بگید.
و درباره ی عکس شدن چرخش زمین من نمیتونم به صورت حرفه ای بگم ولی من در این باره که مستندی درباره ی قطبهای زمین بود دیدم و در نظریه ای عکس شدن چرخش زمین را دیدم که امکان داره در این چندین سال رخ بده را با اون نظریه ترکیب کردم
ولی اون چیزی که در مستند دیدم(چون زبان اصلی بود دست و پا شکسته فهمیدم که خلاصه اون را براتون زدم.
فکر میکنم چرخش زمین هر 26000 سال برعکس میشه0(البته تاریخیشو مطمئن نیستم) که امروزه سالهای زیادی از اون(26000) گذشته و هنوز چرخشی صورت نگرفته که میگند چرخش نزدیکه..که اگر چرخش زمین بر عکس بشه باعث سیل و زلزله و .... میشه یه چیزی تو مایه ی طوفان نوح....
اگر سوالی داشتید درباره ی هر کدوم از نظریه های بالا بپرسید.
اگر میخواهید درباره ی یلم 2012 و نقدش بحث کنید میتونید بپرسید.
اگر م می خواهید مسئله را موشکافی کنید میتونید با نظرتون منو خوشحال کنید و موشکافی من و بشنوید.
پاسخ
من در مورد زمین مطالعات زیادی داشتم ولی هیچ جا نخوندم که چرخش زمین برعکس بشه-لطفا منبع ارائه کنید
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
سلام درباره ی منابع اولی مستندی درباره ی عوض شدن قطبهای زمین بوده که همین مستند را شبکه 4 خودمون نشون داد.و تعویض قطبهای زمین باعث برعکس شدن چرخش زمین میشه ودرباره ی اون دانشمند که تحقیق کرده بود را تو یه مستند دیگه دیدم که زبان انگلیسی بود که اگر اسم اون مستند را بخواین بدونین من براتون اسمشو پیدا کنم
پاسخ
اشتباه نکنید!!!
معکوس شدن جای قطبین بر اثر معکوس شدن جریان های کنوکسیونی هسته ی خارجیه و هیچ تاثیری بر حرکت وضعی یا انتقالی نداره
پاسخ
اینم یه لینک جالب(ولی من اعتقادی به نابودی انسان ها ندارم):
http://www.december212012.com/articles/ ... ndex.shtml
پاسخ
من از لحاظ علمی بلد نیستم این چیزیه که خوندم وشنیدم را به طور خلاصه گفتم.
من به نابودی انسانها از طریق عوامل طبیعی معتقدم(زلزله بم)
ولی چیزی که با تحقیقا بسیار دربارهی فراماسونری و2012 داشتم مطمئن هستم 2012 هر اتفاقی بیافته بر اثر عوامل طبیعی نیست
و من فکر میکنم مطالبی که گذاشتم درباره ی 2012 جامع و شامل هست اگر هم هر کسی بخواد درباره ی هر قسمتی بیشتر بدونه بگه ت من کامل ترش را بگذارم ولی خیلی از پشگویی ها را هم نگذاشتم مثل مرلین جان(که با موجودات فضایی ارتباط داشته) و.............
پاسخ