اشتباهات متعدد در يك مستند نجومي!!!!!
Star نوشته: البته این اشتباهات فاحش در آینده ممکنه موجب کج فهمی و گمراهی کودکان شود!

پاسخ
من این برنامه رودیدم.جناب شیرمردی راست میگن ولی این اشتباهات فاحش تویه مستندهایه علمی شبکه ی چهار خیلی زیاده؟!
پاسخ
اشکال مستندهای پخش از تلوزیون این است که قدیمی هستند!
و اطلاعاتی که خلاف آنها ثابت شده اند را در اختیار عموم قرار می دهند.

پاسخ
مستند هاي شبكه چهار هيچ مشكلي ندارن هم دوبله هاش هم انگليسي هاش اين شبكه هاي ديگه مثل 2 هست كه نميتونن مستند درست حسابي پيدا كنن
مستند ها هر چقدر هم قديمي باشه به دوره اي برنميكرده كه توش مي گفتن بيگ بنگ 12 ميليون سال پيش بوده يا خورشيد وسط راه شيريه
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
شما اگه بی شتر به حرفهایه گفته شده توی مستندها گوش بدین این رومیفهمین! Big Grin من 3ساله که دارم همه ی اونارومیبینم!
پاسخ
سلام
نمیدونم اونی که من دیدم همونه یا نه! فکر کنم تابستون 88 بود که دیدم!شبکه دو و حدود 11 12 شب نشون میداد! اگه اون منظورته که بگم از لحاظ انیمیشن سازی ایرانی نمیتونه اونو ساخته باشه! چون واقعا انیمیشنی بود که واقعا خوب کار شده بود!هر برنامه هم چند موضوع رو بیان میکرد مثلا شب و روز و یا گردش فصل و ... که در اخر برنامه هم موضوعات برنامه بعدی رو میگفت! این طوری گفتم تا اگه کسی میخواد پیگیری کنه در مورد برنامه بدونه تا راحت تر پیدا بشه تو ارشیو شبکه!
پاسخ