رصد خانه زعفرانیه
قدیمی تیرن و اولین محل تجمع علاقه مندان به ستاره شناسی :oops:
پاسخ
می تونم به جرات بگم هر جا سخن از ستاره شناسی است نام رصدخانه زعفرانیه میدرخشد :lol:
براي پرنده شدن اول بايد دونده خوبي بود
پاسخ
ye soal dashtam azatoon
ba enke ahle tehran hastam rasad khaneye zafaranie naraftam mikhastam bedunam dar che zaminehaye faliyat dare
by
پاسخ
رصد خونه زعفرانیه تو همه زمینه ها فعال است ولی معمولا هر وقت که خبر مهم ستاره شناسیی است این صدخانه یا تعطیل یا مشغول تعمیرات هست یا برنامه ریزی نکردند یا افرادشون نیستند :lol: و.....
پاسخ
سلام
دوست عزیز argin202000 به نظر من رصد خانه زعفرانیه مهم ترین کاری که انجام می دهد این است :
برگزاری کلاس های آموزش ستاره شناسی در سطوح مختلف که فکر می کنم اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار دانش آموزانش قرار می دهد . اما گاه در برنامه ریزی برای رصد پدیده های ستاره شناسیی قوی عمل نمی کند .
پاسخ
رصخانه زعفرانیه عالی است :wink:
فربد ابولحسني
پاسخ
[align=center] ا اما من میگم هر جا سخن از ستاره شناسی است نام رصد خانه ی شهرری می درخشد . :wink:
الشمس والقمر بحسبان و النجم والشجر يسجدان
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://khojasteh.myblog
پاسخ
رصد خانه ی شهرری چه طوریه ؟؟؟
منظورم اینه که اون محاسنی رو که بقیه اون بالا گفتن رو داره :?:
HELL IS A PLACE WHERE THERE IS NO THINKING
پاسخ
چی نوشتم !!!
اون محاسنی رو که بقیه اون بالا گفتند رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما خودتون یکی از روهارو حذف کنین :wink:
HELL IS A PLACE WHERE THERE IS NO THINKING
پاسخ
رصد خانه شهر ری روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب باز است و کسانی که در این مرکز دوره های ستاره شناسی را گذرانده باشند می توانند از رصد خانه استفاده کنند . البته به علت آلودگی نوری حرم به سختی می توان اجرام غیر ستاره ای را رصد کرد .
الشمس والقمر بحسبان و النجم والشجر يسجدان
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://khojasteh.myblog
پاسخ