نظرسنجی: تغییرات تالار
تغییر قالب (رفع مشکلات سرچ و آواتار)
10.87%
5 10.87%
اضافه شدن بخش اخبار
13.04%
6 13.04%
اضافه شدن بخش دانلود
10.87%
5 10.87%
اضافه شدن بخش رویداد ها
15.22%
7 15.22%
اضافه شدن بخش رصد مجازی
6.52%
3 6.52%
اضافه شدن بخش ترجمه
6.52%
3 6.52%
رتبه بندی اعضاء
10.87%
5 10.87%
ایجاد کتابخانه مجازی
8.70%
4 8.70%
راه اندازی بخش فیلم و اسلاید آموزشی مثلا کارگاه آموزشی رصد
10.87%
5 10.87%
ایجاد فروشگاه نجومی
6.52%
3 6.52%
مجموع 46 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

نظرات و راه حل های پیشنهادی اعضا
bigstar344 نوشته: SadSadSadSadSadSad
نتیجه اینجور جملات و نوع حرف زدن، میشه فضای به غایت لوسی که در یکی از فروم ها وجود داره.
همین کلمه "استروتاکی" منو به یاد اونجا میندازه.
البته همه ی اعضای اونجا هم انقدر لوس نیستن.
اسم نمیبرم بخاطر اینکه تو پست اول این تاپیک اینطور خواسته شده.
اینکه برا خودمون زبان یا فرهنگ جداگانه داشته باشیم، به تعصب اعضا به تالار خیلی کمک میکنه، ولی فضا رو به شکل نامناسبی عوض میکنه که ممکنه اثرات بد بیشتری داشته باشه.
Regulus نوشته: یه چیزی که تو ذهنم بود، ولی یادم نمیومد، اینه که به یه راه مکالمه سریع نیاز داریم.جدیدا که خیلی در مورد تغییرات با مدیران صحبت میکنم، میبینم که چقدر سخته.باید یه جور پیام خصوصی سریع داشته باشیم.فقط یه چت باکس کافی نیست.درضمن، مکالمه باید تو یه صفحه انجام بشه، نه اینکه یکی تو صفحه این کاربر، یکی تو صفحه اونیکی.
یه چیز دیگه هم که تو فروم دیگه ای دیدم و خیلی خوب بود، اینه که وقتی یه پست ارسال میکنیم، صفحه رفرش نشه.
نمونشو تو فروم P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد دیدم.
بله درسته. نمیدونم یادتون هست یا نه. زمانی که این قالب تازه روی سایت اومد این سیستم رو داشتیم. اما بچه ها همه چیزو اونجا بیان میکردن و اساسا تالار بیکار شده بود.
چف
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
با درود فراوان
نظرات کاربرا رو که داشتم میخوندم واسه رنگ تالار من پیشنهادم رنگ زرده بین اونا
مشکی و خاکستری اصلا شاد نیس من خودم به شخصه خیلی غم انگیز میشم
اخبار هم خوبه اما اگه بخاد یه مطلب طولانی باشه جذاب نیس فک میکنم با عکس خیلی میتونه جذاب تر بشه
یه چیز دیگه خیلی سایت نیاز داره بخشی برای المپیاد که افرادی رو میخاد که خوب بتونن مشاوره بدن و اشکالات افراد رو حل کنن
همین
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
سلام و درود به همه دوستان
من فک میکنم خیلی به این قضایا پرداخته میشه،در صورتی که واقعا نیازی به همه توجه نداره
درست از روزی که سایت مجددا راه اندازی شده همین بحث ها بوده هنوز که هنوزه هم ادامه داره و فعال ترین بخش یه تالار علمی نجومی شده همین بخش نظر و پیشنهاد و ...
اینجا یه تالار علمیه،مهمترین جنبه فعالیت باید بحث های علمی و نجومی باشه
همه اعضا نظراتشون رو دادن ،اونهایی که قابل اجراست انجام بشه و مواردی هم که به هر دلیل قابل اجرا نیست به کناری گذاشته بشه تا هر موقع شرایط مهیا شد انجام بشه
دیگه این همه بحث و کش و قوس نداره
درود به همه شما
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم * موجیم که آسودگی ما عدم ماست
Regulus نوشته: نتیجه اینجور جملات و نوع حرف زدن، میشه فضای به غایت لوسی که در یکی از فروم ها وجود داره.
همین کلمه "استروتاکی" منو به یاد اونجا میندازه.
البته همه ی اعضای اونجا هم انقدر لوس نیستن.
اسم نمیبرم بخاطر اینکه تو پست اول این تاپیک اینطور خواسته شده.
اینکه برا خودمون زبان یا فرهنگ جداگانه داشته باشیم، به تعصب اعضا به تالار خیلی کمک میکنه، ولی فضا رو به شکل نامناسبی عوض میکنه که ممکنه اثرات بد بیشتری داشته باشه.

دوست عزیز منظور از تیکه آخر جملاتم فقط من باب مزاح بود نه پیشنهاد جملات جلف و ... حداقل برای من که از اکثرتون بزرگ ترهستم گذشته که ازین کارا بکنم فقط خواستم بگم چون شکلک هارو قراره سروسامون بدین از اجرام فضایی هم استفاده بشه در ضمن خواهشم اینه که در نحوه انتقاداتتون تجدید نظر بکنین و ملایم تر باشین شاید ناخواسته کسی رو برنجونین ممنون از توجهتون و خدانگهدار!
bigstar344 نوشته: دوست عزیز منظور از تیکه آخر جملاتم فقط من باب مزاح بود نه پیشنهاد جملات جلف و ... حداقل برای من که از اکثرتون بزرگ ترهستم گذشته که ازین کارا بکنم فقط خواستم بگم چون شکلک هارو قراره سروسامون بدین از اجرام فضایی هم استفاده بشه در ضمن خواهشم اینه که در نحوه انتقاداتتون تجدید نظر بکنین و ملایم تر باشین شاید ناخواسته کسی رو برنجونین ممنون از توجهتون و خدانگهدار!

اتفاقا من با پیشنهاد شکلک سیارات موافقم. خیلی جا ها میتونه بدرد بخوره.
من کلا تند انتقاد میکنم. اگر ناراحت شدید معذرت میخوام.
الان این خدانگهدار یعنی قهر؟!
M_Saturn نوشته: بله درسته. نمیدونم یادتون هست یا نه. زمانی که این قالب تازه روی سایت اومد این سیستم رو داشتیم. اما بچه ها همه چیزو اونجا بیان میکردن و اساسا تالار بیکار شده بود.
چف

نه، نه، اصلا منظورم یه چت باکس عمومی نیست. تو یه تالار گفت و گو اصلا چت باکس موضوعیت نداره.
منظور من یه فضایی شبیه اپلیکیشن اس ام اس موبایل هست. یا مثلا واتس اپ و وایبر. تو اپلیکیشن اس ام اس، همیشه تو یه محیط هستیم و ارسال ها و دریافتی هامون یه جا نمایش داده میشن. به علاوه، جواب ها بطور انی قابل مشاهدن و خودمون هم تو همون محیط میتونیم جواب بدیم.
اینجوری سرعت پیام ها و گفت و گو ها بیشتر میشه و* در عین حال، ظاهر تمیز تری هم داره و گفت و گو ها به تفکیک کاربر مشخص میشن و هر پیغام بصورت مجزا نمایش داده نمیشه.
هلیا نوشته: با درود فراوان
نظرات کاربرا رو که داشتم میخوندم واسه رنگ تالار من پیشنهادم رنگ زرده بین اونا
مشکی و خاکستری اصلا شاد نیس من خودم به شخصه خیلی غم انگیز میشم
اخبار هم خوبه اما اگه بخاد یه مطلب طولانی باشه جذاب نیس فک میکنم با عکس خیلی میتونه جذاب تر بشه
یه چیز دیگه خیلی سایت نیاز داره بخشی برای المپیاد که افرادی رو میخاد که خوب بتونن مشاوره بدن و اشکالات افراد رو حل کنن
همین

از نظر من، بخش المپیاد باید کمرنگ بشه و بهش پرداخته نشه.
چون اولا کاربر المپیادی نداریم، دوما من دیگه ارزشی برای المپیاد قائل نیستم. یه امتحان الکی که نه شایستگی ها رو مشخص میکنه و نه در اینده نتایج مثبتی داره.
انقدر به این امتحان ها بها دادیم که از نتیجه و هدفشون غافل شدیم.
N.Sayah نوشته: سلام و درود به همه دوستان
من فک میکنم خیلی به این قضایا پرداخته میشه،در صورتی که واقعا نیازی به همه توجه نداره
درست از روزی که سایت مجددا راه اندازی شده همین بحث ها بوده هنوز که هنوزه هم ادامه داره و فعال ترین بخش یه تالار علمی نجومی شده همین بخش نظر و پیشنهاد و ...
اینجا یه تالار علمیه،مهمترین جنبه فعالیت باید بحث های علمی و نجومی باشه
همه اعضا نظراتشون رو دادن ،اونهایی که قابل اجراست انجام بشه و مواردی هم که به هر دلیل قابل اجرا نیست به کناری گذاشته بشه تا هر موقع شرایط مهیا شد انجام بشه
دیگه این همه بحث و کش و قوس نداره
درود به همه شما

زمانی که به این مسائل پرداخته نشد رو هم دیدیم که روزی یا حتی ماهی چند تا مطلب نوشته میشد.
اگر یکبار به این مسائل بپردازیم، بهتر از اینه که بصورت کش دار همیشه در موردشون بحث بشه.
در ضمن، فرصت زیادی هم برای جمع بندی تغییرات مورد نیاز نداریم. ما باید حداقل در طول تابستون این تغییرو انجام بدیم تا اثر گذار باشه و یکسال دیگه مثل گذشته طی نشه.
به هر حال من فکر میکنم این بحث نهایتا تا اخر هفته اینده تموم میشه و وارد فاز عملی میشه. اون موقع میتونیم به روال عادی بر گردیم.

در اخر از همه عذر میخوام که نشستم به تک تک ارسال ها جواب دادم و پر حرفی کردم.
ننوشتن مطالب خیلی بهتر از پر کردن یه تالار علمی با مسائل متفرقه هست
این یکبار بیشتر از یک سال طول کشیده وشده موضوع اصلی اینجا،حداکثر طی 1 ماه باید انتقاد و پیشنهاد ها رو تموم میکردیم
و یک مشکل دیگه که از اول اینجا داشت این بود که کلا تک بعدی بوده
یه چیز متفرقه رو محکم میگیریم و اصل موضوع رو رها میکنیم،اینجوری این وضعیتی که الان سایت داره پابرجا میمونه
طی 18-19 روز نزدیک 10 صفحه در این مورد مطلب جدید نوشته شده،علاوه بر مطالبی که در این زمانی که سایت باز شده در همین مورد نوشته شده
بیشتر از یک ساله فقط داره انتقاد و پیشنهاد رد و بدل میشه
شده شبیه یه چت روم
دوستان عزیز ، لطفا اگه میخواهید همچنان پیشنهاد و انتقاد کنید حداقل در بخش های علمی هم فعالیت داشته باشید
سایت رو از وضعیت چت رومی خارج کنید و بیشتر به بحث های نجومی بپردازید
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم * موجیم که آسودگی ما عدم ماست