نظرسنجی: تغییرات تالار
تغییر قالب (رفع مشکلات سرچ و آواتار)
10.87%
5 10.87%
اضافه شدن بخش اخبار
13.04%
6 13.04%
اضافه شدن بخش دانلود
10.87%
5 10.87%
اضافه شدن بخش رویداد ها
15.22%
7 15.22%
اضافه شدن بخش رصد مجازی
6.52%
3 6.52%
اضافه شدن بخش ترجمه
6.52%
3 6.52%
رتبه بندی اعضاء
10.87%
5 10.87%
ایجاد کتابخانه مجازی
8.70%
4 8.70%
راه اندازی بخش فیلم و اسلاید آموزشی مثلا کارگاه آموزشی رصد
10.87%
5 10.87%
ایجاد فروشگاه نجومی
6.52%
3 6.52%
مجموع 46 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

نظرات و راه حل های پیشنهادی اعضا
منم با زرد موافقم
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
اقا مشکی عالیه
با تشکر از زحمتاتتون. بین رنگهایی که گذاشتین به نظرم رنگ زرد مناسب سایت و" نیازش به طراوت" از آب دراومده. دایره شدن آواتار اول به نظرم خوب نیومد اما بعد که آواتار امساترن رو دیدم به نظرم خوب اومد؛ فکر میکنم به خاطر اون رنگ سبزه که به خاطر آنلاین بودن گذاشته بودین.به نظرم دایره خوبه اما رنگ سبز ممکنه به تصویر آواتار همه همخونی نداشته باشه.
این همه عکس می و نقش نگارین که نمود / یک فروغ رخ ساقی است که در جام افتاد
حافظ
نه دایره بودن اواتار ها یه ذره سوسولی میشه
ولی جالبه. من زیاد این مدل رو توی فروم ها ندیدم.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
با مشکی موافقم دایره هم خیلی خوبه هم تنوعه هم یادآور اجرام فضائیه راستی میشه توی شکلکها سیاره هارو جا بدید بنظرم جالب میشه مثلاً زحل کوچولو خوشکل اینظوری : -<>- :mrgreen: اگه دوسداشتین هم واسه عناوینشون هم نظر سنجی کنیم مثلا مشتری بزرگ و باوقار زحل خوشتیپ نپتون کم حرف و گوشه گیر و .... مثلا"دوستان تریپ نپتونی برندارین (دور نگیرین ) زمینی باشین سبز و سرزنده" مثلا... و ... اسمشم بزاریم جملات قصار آستروتاکی ..Wink
مثل اینکه خاکستری تیره (سیاه) و زرد بیشتر مورد اقبال قرار گرفت.
لازمه یاد اوری کنم که استفاده از خاکستری علاوه بر اینکه یه مقدار فضا رو یکنواخت میکنه و شاداب نیست، تو بعضی قسمتای دیگه سایت، مثل تقویم، ممکنه بخاطر شباهت رنگ ها، مشکل ایجاد کنه.

البته، فکر نمیکنم قرار دادن چند تم مختلف، کار مشکل و غیر ممکنی باشه. میشه چند تا از اینا رو برای انتخاب در دسترس قرار داد.
البته یکیشون باید تم اصلی باشه که با رای من، تا الان مجموعا میشه 4-3 به نفع زرد. :wink:

فقط امیدوارم الکی خوش حال نباشیم!
bigstar344 نوشته: با مشکی موافقم دایره هم خیلی خوبه هم تنوعه هم یادآور اجرام فضائیه راستی میشه توی شکلکها سیاره هارو جا بدید بنظرم جالب میشه مثلاً زحل کوچولو خوشکل اینظوری : -<>- :mrgreen: اگه دوسداشتین هم واسه عناوینشون هم نظر سنجی کنیم مثلا مشتری بزرگ و باوقار زحل خوشتیپ نپتون کم حرف و گوشه گیر و .... مثلا"دوستان تریپ نپتونی برندارین (دور نگیرین ) زمینی باشین سبز و سرزنده" مثلا... و ... اسمشم بزاریم جملات قصار آستروتاکی ..Wink

انقدر از این کارای لوس بدم میاد.
یه چیزی که تو ذهنم بود، ولی یادم نمیومد، اینه که به یه راه مکالمه سریع نیاز داریم.جدیدا که خیلی در مورد تغییرات با مدیران صحبت میکنم، میبینم که چقدر سخته.باید یه جور پیام خصوصی سریع داشته باشیم.فقط یه چت باکس کافی نیست.درضمن، مکالمه باید تو یه صفحه انجام بشه، نه اینکه یکی تو صفحه این کاربر، یکی تو صفحه اونیکی.
یه چیز دیگه هم که تو فروم دیگه ای دیدم و خیلی خوب بود، اینه که وقتی یه پست ارسال میکنیم، صفحه رفرش نشه.
نمونشو تو فروم http://forum.p30world.com دیدم.
Regulus نوشته: انقدر از این کارای لوس بدم میاد.
SadSadSadSadSadSad