من چی دیدم؟ ( ماهواره ها )
دوستان امشب موقع رصد یه شیء نورانی که مظمئنم نه ماهوراه بود و نه هواپیما بسرعت از جهت جنوب غربی به شمال رفت و دیگه نتونستم ادامه راهش رو ببینم با اتوگایدر که فقط یه گلوله سفید بود ولی سریع 25 میلی متری رو گذاشتم یجورایی شبیه توپی بود که دورش رو بسته باشند ولی خیلی خیلی سریع بود کل پهنه آسمون رو توی حدود 5 دقیقه طی کرد مستقیم و بدون وقفه چی بوده این بنظرتون ؟؟:confused:
پاسخ
bigstar344 نوشته: دوستان امشب موقع رصد یه شیء نورانی که مظمئنم نه ماهوراه بود و نه هواپیما بسرعت از جهت جنوب غربی به شمال رفت و دیگه نتونستم ادامه راهش رو ببینم با اتوگایدر که فقط یه گلوله سفید بود ولی سریع 25 میلی متری رو گذاشتم یجورایی شبیه توپی بود که دورش رو بسته باشند ولی خیلی خیلی سریع بود کل پهنه آسمون رو توی حدود 5 دقیقه طی کرد مستقیم و بدون وقفه چی بوده این بنظرتون ؟؟:confused:
منم چند وقت پیش چنین چیزی توی آسمون دیدم. از چند نفر پرسیدم گفتن جت بوده! رنگش سفید بود و به فاصله چند ثانیه از سمتی به سمت دیگه آسمون رفت
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
bigstar344 نوشته: دوستان امشب موقع رصد یه شیء نورانی که مظمئنم نه ماهوراه بود و نه هواپیما بسرعت از جهت جنوب غربی به شمال رفت و دیگه نتونستم ادامه راهش رو ببینم با اتوگایدر که فقط یه گلوله سفید بود ولی سریع 25 میلی متری رو گذاشتم یجورایی شبیه توپی بود که دورش رو بسته باشند ولی خیلی خیلی سریع بود کل پهنه آسمون رو توی حدود 5 دقیقه طی کرد مستقیم و بدون وقفه چی بوده این بنظرتون ؟؟:confused:

5 دقیقه؟!
این که خیلی زیاده. ماهواره های سریعترم داریم.
برید تو سایت heavens-above چک کنید. ممکنه چیزی پیدا کنید.
پاسخ
جالبه 5 دقیقه تقریبی بود نمیدونم واقعا ماهواره بود یا نه خیلی سریع و خیلی روشن مثل مشتری میدرخشید البته هوا ابری بود یه ابر رقیق !
پاسخ
.اونی که من دیدم شکلش رو هم میدیدم. فقط سرعت بالایی که داشت خیلی متعجبم کرد!
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
M_Saturn نوشته: .اونی که من دیدم شکلش رو هم میدیدم. فقط سرعت بالایی که داشت خیلی متعجبم کرد!

این دیشبی هم یجورایی یه توپ گرد یا بیضی بود که انگار با چیزی بسته باشنش مثل جعبه شیرینی ها هست یه بعلاوه میوفته وسط جعبه فک کنم چارتا موتور جت بوده کنار هم این شکلی دیدمش!
پاسخ
بچه ها به احتمال 85درصدچیزی که من فکر میکنم ایریدیم بوده اگر امشب شاهد چنین چیزی بودید 100درصد ایریدیمه ولی یادتون باشه درخشندگیشو از دست میده و تا 10روز یا یک ماه آینده دوباره پرنور میشه پس اگر درخشندگی قبلیو نداشت تعجب نکنید
پاسخ
فقط موضوعی رو فراموش کردم بگم شما کجا زندگی میکنید و دقیقا ساعت چند بود که اون شی نورانی رو دیدید
پاسخ
تصویری از ماهواره ایریدیوم
[ATTACH=CONFIG]2088[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg   iridum.jpg (اندازه 16.37 KB / تعداد دانلود: 5)
پاسخ
همچنین این
[عکس: img_0060_ed_fw.jpg]

عکسای مختلفی از زاویه های مختلفی وجود داره

[عکس: iridium---.jpg]

[عکس: Iridium_53_Flare.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان