پربیننده ترین برنامه " آسمان شب " تمام شد!!!!
مگه میشه آسمان شبی رو که باهاش زندگی کردیم و هر هفته منتظر دوشنبه ها بودیم تا سر ساعت نا معلومی که گاهی تا 11 ,12 شب طول میکشید برنامه مورد علاقمونو ببینیم فراموش کنیم. اگه این مدت چیزی ننوشتم به این خاطر بود که احساس کردم که گفتنیا گفته شده و دیگه کاری از دست ما بر نمیاد. و حالا دیگه دوشنبه ها باید حسرت بخوریم و بگیم که ای کاش اسمان شب پخش می شد چه 9 شب چه 12 شب چه دیر تر. Cry
پاسخ
بعد از مدتها دوباره سلام!
شنبه ی گذشته که رفته بودم دفتر مجله نجوم، با آقای ترابی درباره ی برنامه های آینده ی آقای صفاریان پور صحبت کردم ، ظاهرا که هنوز هم هیچ چیزی قطعی نیست، اما ان شاءالله بعد از عید شاید اتفاقات خوبی بیفته! Big Grin اما مثل این که آقای صفاریان پور دیگه قصد همکاری با شبکه ی4 رو نداره، با اینکه بهشون پیشنهاد ادامه ی کار رو دادن! و به نظر من واقعا کارخوبی کردن که قبول نکرده اند با شبکه ی 4 کار رو ادامه بدن ، چون اونها لیاقتش رو نداشتند و قدرشون رو ندونستند! تازه ظاهرا "عوامل جدید برنامه"( :evil: ) از پس ادامه دادن برنامه برنیومده اند، حالا به چه علتی نمی دونم!
راستی کسی از دوستان شماره ی 24 مجله ی دانستیها رو داره؟ اگه کسی داره می تونه متن مصاحبه ی آقای صفاریان پور رو یک جوری به من برسونه؟مثلا لطف بکنه و بذاره همین جا؟ Big Grin Big Grin Big Grin خیلی دوست دارم این مصاحبه رو بخونم!تنها چیزی که ازش می دونم اینه که آقای صفاریان پور در این مصاحبه گقته اند که برنامه ی "شب نشینی در اتاق نشیمن" رو برای آینده دارن و در حال تکمیل "جویندگان کسوف" هستند!

"آگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پیشنهاد کنید!"
پاسخ
سلام.شما كه به دفتر مجله ميريد ميشه بگيد مجله رو توي سايت مگ ايران بروز كنند تا بشه شماره اسفند رو خريد.من هفته پيش جمعه تهران بودم ولي از هر روزنامه فروشي شماره اسفند رو خواستم نداشتند.مي خوام بعد از كنكور اشتراك بگيريم چون نمي دونم بتونم جلوي خودم رو بگيرم :wink: اين شماره رو هم چون ويژه است مي خوام. Smile
این همه عکس می و نقش نگارین که نمود / یک فروغ رخ ساقی است که در جام افتاد
حافظ
پاسخ
من به شدت از همکاری ایشون با شبکه 7 حمایت میکنم. امیدوارم هر برنامه ای دارن تو شبکه 7 پخش بشه چون شبکه 7 در مسیر رشد و ترقی حرکت میکنه و با برنامه های مردم پسندش همرو بیننده خودش کرده. که این میتونه باعث اشنا شدن افراد بیشتری به نجوم بشه.
اقای صفاریان پور هم اگه بخوان به شعارشون عمل کنن (اگر از دیدن اسمان شب لذت می برید تماشای اونو به دوستانتون پیشنهاد کنید) بهتره اینکارو تو شبکه 7 انجام بدن تا بیننده بیشتری داشته باشن.
راستی فکر نکنین من از شبکه 7 پول میگیرم که تبلیغشو کنم :lol:

harriet شماره 205 به کیوسک ها هم نیومده چون هنوز تو چاپخونس. :?: :oops:
پاسخ
به نظر من هم شبکه آموزش میتونه زمان بیشتر و مناسب تری رو در اختیارشون بگذاره تا شبکه 4 که بارها و بارها خود من رو سرکار گذاشته !
پاسخ
در ضمن علاوه بر شبکه ی آموزش ، شاید کانال جدیدی هم که در حال تاسیسه ( شبکه ی مستند ) بتونه بخشی از زمانش رو به برنامه هایی مثل برنامه ی آسمان شب اختصاص بده.
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ
راستی همین الان یه خبر بی نظیر بهم رسید.
شماره 205 نجوم رنگیه. Confusedhock:
این واقعیت داره.از خود دفتر مجله sms دادن.
پاسخ
سلام!
بله...این شماره رنگیه و باز هم یک CDهمراهش هست!
البته این موضوع رو دوماه پیش از آقای تفرشی شنیده بودم ،وقتی داشتیم از کیفیت چاپ مجله حرف می زدیم، گفتند که به زودی مجله رنگی میشه،البته من اون موقع فکر نمی کردم که واقعا به این زودی این اتفاق بیفته ، ولی حالا بی صبرانه منتظرم که پست این شماره رو برام بیاره،دیگه طاقت ندارم!!!! Big Grin
راستی برای چندمین بار من هم می گم که ای کاش شبکه ی آموزش به خودش بجنبه و آقای صفاریان پور رو در آینده در این شبکه ببینیم!

.....راستی عیدتون به شدت مبارک !!! Big Grin
لحظه ی سال تحویل به یاد ما و آسمان شب هم باشید!!!! سالی پر از "نجوم" برای هممون از خدا بخواید!!!
کلی دعای خوب می کنم برای هممون ، شما هم دعا کنید برای همه!!!! Big Grin

عیدتون مبارک!

"اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پشنهاد کنید!"
پاسخ
سلام .واقعا كه يكي مثل من كه ماهنامه نجوم تو شهرش نمياد چه كار بايد بكنه ؟ :? بعد از اين همه انتظار براي اينكه مجله بياد حالا تنها راهي كه براي خريد اينترنتي بود برداشته شد.قبلا ميشد مجله رو از سايت مگ ايران خريد ولي حالا نميشه :oops:
این همه عکس می و نقش نگارین که نمود / یک فروغ رخ ساقی است که در جام افتاد
حافظ
پاسخ
harriet نوشته: سلام .واقعا كه يكي مثل من كه ماهنامه نجوم تو شهرش نمياد چه كار بايد بكنه ؟ :? بعد از اين همه انتظار براي اينكه مجله بياد حالا تنها راهي كه براي خريد اينترنتي بود برداشته شد.قبلا ميشد مجله رو از سايت مگ ايران خريد ولي حالا نميشه :oops:
من دو سال مشترک مجله بودم و با پست مجله رو میگرفتم ! البته هر دفعه وسط ماه به دستم میرسید . اما اونجا زودتر خواهد رسید
پاسخ