مستند "جویندگان کسوف"
رسدوستان عزیز سلام Big Grin
از چندجا (چه اینترنت وچه تلوزیون)خبرهایی رو درباره ی یک مستند علمی-پژوهشی به دستندرکاری "بابک امین تفرشی ، سیاوش صفاریان پور ، محمد فزاد صفاریان پور و... "و درباره ی کسوف های 10 سال گذشته تا حالا ساخته اند که کسوف سال 88 آخرین کسوف در مجموعه است و به زودی پخش می شه .
اما مسئله اینه که وقتی من در اینترنت به دنبال زمان پخش برنامه از تلوزیون بودم که ظاهرا قراره در 13 قسمت پخش بشه ، بعضی جاها گفته بودند که پاییز 88 قرار بوده پخش بشه و بعضی جاها هم گفته بودند که قراره در تابستون امسال پخش بشه، اما هیچ خبری ازش نشد !
می خواستم ازتون بپرسم که کسی خبر داره پخش شده یا نه ؟ اگه پخش شده چطور می شه مستند رو دوباره دید یا خرید ؟
در بعضی نوشته های دوستان از ارتباطشون با آقای امین تفرشی و آقای صفاریان پور خوندم ، اگر کسی بهشون دسترسی داره لطفا در باره ی این موضوع ازشون بپرسه !
ممنون! Big Grin
پاسخ
فکر کنم تا هفته ی دیگه شما همین طوری میخواین پست بدید ؟ :lol:
بابک امین تفرشی ، سیاوش صفاریان پور هرکدم ایمیل دارند ! شما با آن ها مکاتبه کنید ، حتما پاسخ خواهند داد
پاسخ
خیلی ممنون !
ولی راستش می خواستم ببینم پخش شده و من ندیدم یا این که هنوز پخش نشده!
ولی به هر حال ممنون و شرمنده! :wink: :mrgreen:
پاسخ
دوست عزيز اين مستند هنوز از شبكه ي 4 پخش نشده خيالتون راحت :mrgreen: :wink:
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
yperseusy نوشته: دوست عزيز اين مستند هنوز از شبكه ي 4 پخش نشده خيالتون راحت :mrgreen: :wink:

واقعا ممنون ! Big Grin
خیالم راحت شد!
و راستی از "توجهتون" هم ممنون! Big Grin :wink:
پاسخ