اهرام مصر
به نظر دوستان اهرام مصر میتونن بانجوم یا با نیروی فرا زمینی ارتباطی داشته باشند.البته که ساخت و هیبت این اثار حیرت انگیزه واز نظر ریاضیات دقت فوق العاده ای داره ولی در مورد این اثار شایعاتی وجود داره مثا ل اینکه میگن ترتیب ساختشون دقیقا شبیه ترتیب کمربند جبار در صورت فلکی جباره.
درهر صورت اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به بقیه هم اطلا ع بده.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ
سلام
اهرام مصر آرامگاه فراعنه هستند که برای حفظ جسد آن ها پس از مرگشان ساخته شده اند .این اهرام باید طبق رسوم و معماری خاصی ساخته می شدند . یکی از این رسوم آن بود که در ورودی این مکان باید رو به شمال می بود.معماران آن دوره برای این کار ابتدا دیواری به شکل استوانه می ساختند( به نوعی ایجاد افق).سپس در شب یک نفر در مرکز آن دایره می ایستاد و ستاره ای را زیر نظر می گرفت .محلی را که ستاره در آن طلوع می کرد را مشخص می کرد و در سحر محل غروب آنرا نیز علامت می زد.سپس دو نقطه ی بدست آمده رابه مرکز دایره وصل می کردند و نیم ساز زاویه ی حاصل را رسم می کردند. این نیم ساز جهت شمال را نشان می داد.
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ
نجوم یا بطور کلی بحث ستارگان در نظر انسانهای باستان دارای اهمیت بسیار و از نظر قومی و گروهی مقدس و قابل پرستش و در نظر عده ای نیز بی ارزش و بدیومن بوده است. صورت فلکی جبار در بین مصریان باستان بسیار مقدس بوده به حدی که ساخت اهرام دقیقاً به آن مربوط بوده و از آن پیروی شده است.
طبق کشف دانشمندان 3 هرم اصلی از 8 هرم مصر طبق 3 ستاره کمربند صورت فلکی شکارچی یا جبار ساخته شده است.این امر در ظاهر هم کاملاً مشهود است .اگر با چشم غیر مسلح نیز به این صورت فلکی نگاه کنید خواهید دید که در کمربند آن دو ستاره پرنورتردریک خط قرار دارند و ستاره سوم کم نور تر است ودر انحراف کمی از دو تای قبلی قرار گرفته است.
موفق باشید.
نکته درک نشدنی جهان این است که جهان درک نشدنی است....! آلبرت انشتین
پاسخ
البته این بناهای تاریخی بسیار شگفت انگیز هستند و گاهی این تفکر که بیگانگان در ساخت آن ها نقش داشته اند را به انسان منتقل می کنند مخصوصا در دیوارنگاره ها
این سایت با ارائه مدرک به بررسی شگفتی های دنیا می پردازد که یکی از اونها اهرام مصر است:

www.World-Mysteries.com

قضاوت با خود شما
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
سایت مفید و خیلی خوبی بود.از شما خیلی ممنون.اگر کسی خواست به فارسی بخونه میتونه از مترجم گوگل استفاده کنه.google translate
پاسخ
توصیه من اینه خودتون ترجمه کنید چون ترجمه گوگل واقعا ضعیفه و از حس و حال مقاله کم میکنه
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
در مورد اهرام مصر مقاله ای به زبان فارسی پیدا کردم که خالی از لطف نیست.http://www.negahak.com/user.aspx?item=infoshow&id=533
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان