نقد جدی بر observer
به نظر من اگر آقای جعفری زاده جواب اعضا را با لحن بهتری بدهند خیلی بهتره درزمن اگه شما انتقادپذیر نیستید کافیست که به ما بگویید تا ما هم دیگر از شما انتقاد نکنیم .
این خیلی بهتر از این است تا این که که ما از شما ویا فروشگاهتان انتقادی بکنیم و شما با جملات ناصحیح جواب ما را بدهید (و در طرف مقابل این احساس را به وجود بیاورید که به وی توهین شده است )

من دیگر هیچ نقدی را مطرح نمی کنم .
با نگاه کردن به آسمان فقط به گوشه ای از قدرت پروردگار پی خواهیم برد .
با این همه مشغله کاری ، ارائه این همه نقد منصفانه نیست !! بعضی از دوستان سایت هایی که هفته ها روش کار شده رو با وبلاگ های بی محتوا و مضحک اشتباه گرفتند !! لطفا به جای نگاه کردن به قسمت اندک خالی لیوان کمی به این همه زحمت ، تلاش ، از خودگذشتگی و کار طاقت فرسا هم نظر کنید . در این روزگار که به آدم چک مجانی هم نمی زنند ، تولید ده ها سایت ارزشمند و آموزنده و به خصوص رایگان که شاید برای فراگرفتن مطلب کوتاهی از آن باید 100 هزار تومان بابت کلاس های موسسات بپردازید کار کوچکی نیست ! یادمان نرود که این ها فقط به تولید محدود نمی شود ، بلکه پشتیبانی از آن و مدیریت آن بسیار وقت گیرتر است . مگر هزینه ی مادی این پشتیبانی را ما یا دولت می پردازیم ؟ خیر این هزینه از فروشگاه ایران اپتیک تامین می شود . پس اگر بخواهیم به این پشتیبانی کمک کنیم باید به فعالیت اقتصادی این فروشگاه رونق ببخشیم . نه با تبلیغ فروشگاه های دیگر و نقد این فروشگاه تمام زحمات را لگدمال کنیم . نقد را بصورت خصوصی با تماس تلفنی ، ایمیل یا پیام خصوصی هم می شود ارائه کرد . نیازی به اعلامیه و یا بیانیه نیست . چرا که این گونه نقد کردن به پراندن مشتری شبیه تر است !! البته باید ذکر کنم که فعالیت های آقای جعفری زاده فقط به تولید سایت محدود نمی شود بلکه ده ها انجمن را در شهر های مختلف و حتب دورافتاده کشور تاسیس کرده است و به آن ها کمک نموده ، از جمله ما . و ده ها خدمت دیگر به این مردم بیایید بجای نقد به یاری همدیگر بپردازیم تا شاید این قطار فرسوده ی نجوم در کشورمان با سرعت بیشتری حرکت کند و بجای سنگ انداختن در ریل آن به شتاب هر چه بیشتر آن کمک کنیم .
....................................
با نگاه کردن به آسمان فقط به گوشه ای از قدرت پروردگار پی خواهیم برد .
دوست عزیز ( ORION-M42 ) مطلبی که من نوشتم رو به شخص خاصی نبود
به همین دلیل لطفا به خودتون نگیرید .
سلام.
مطالب ارسالی رو خوندم و نمیدونم چرا با اینکه آقای دکتر دهقانی خواسته بودند که ادامه پیدا نکنه این بحث اما...
خطاب به عضوی که این مطلب رو نوشته باید بگم شما اولین و تنها کسی نیستید که فعالیت های آقای جعفری زاده رو زیر سوال میبرید و از کارهاشون انتقاد میکنید. اگه ابهامی هم داشتید بهتر بود با شخص ایشون در میون میگذاشتید. و متاسفم که افراد فکر می کنند با دادن چنین پست هایی میتونن شخصیت کاری کسی رو مورد انتقاد های تند قرار بدهند و خیلی هم ادعا داشته باشند که میتونن راحت حرفهاشون رو بزنن. که این اصلاً درست نیست و طی پیام خصوصی هم که به شما دادم گفتم بهتره چه کار کنید چرا که نه تنها شخصیت آقای جعفری زاده رو زیر سوال نمی برید و کارهاشون رو بد جلوه نمی دید بلکه برای خودتون چهره نامناسبی در جامعه نجومی (حد اقل بین کسانی که می شناسنتون) درست می کنید.
دیدین که آقای رحیمی خودشون صحبت هایی کردند و از حضور آقای جعفری زاده در کنارشون صحبت کردند پس لطفاً ازدادن پستهایی که بحث رو ادامه دار میکنه خود داری کنید. Arrow و بدونید مشغله های ایشون اونقدر زیاد هست که دیگه جایی برای ابهامات افرادی که خوب به مسائل آگاه نیستند نداشته باشند.
ORION-M42 شما تازه به جمع دوستان پیوستید و بهتره سری به پستهای قبلی مدیریت بزنید و نوع صحبت هاشون رو با اعضا ببینید . این خیلی کار اشتباهی هست که ندانسته در مورد شخصیت کسی نظری بدین.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
من هم نمیخواستم که این موضوع ادامه پیدا کنه ولی شاید....

من دوباره اعلام میکنم خبری رو من به نقل از یکی از پایگاه های مهم خبری در این تالار و با موضوع ماهنامه بین المللی اسمان شب نوشتم و در ان یک عکس از جلد ماهنامه و در زیر ان فهرست موضوعات داخل ماهنامه رو به نقل از همان خبر گزاری بیان کردم.
چند دقیقه بعد علاوه بر حذف شدن خبر , با انتقاد شدید و غیر مستقیم اقای جعفری زاده روبرو شدم که در ابتدا متوجه موضوع نشدم. ولی بعد از چند پست متوجه اختلاف اقای جعفری زاده با موسسه طبیعت و اسمان شب ( تا اونجا که من متوجه شدم و برداشت من هست و شایدم غلط باشه) شدم.
این بود که در این پست هدف خودم رو از عضویت در این تالار و هدفم رو از انتشار اون خبر دادم.
بعد دوست خوبم محمد رحیمی اومدن و گفتن ماهنامه به موسسه اسمان شب ربطی نداره و...

حالا قضاوت با شما , انتشار خبر چاپ ماهنامه اسمان شب نیازی به حذف داره و یا انتقاد شدید ؟
===========================
این مطلب توسطskytotelescope ارسال شد.و البته شاید بهتر بود این مطلب هم به صورت خصوصی برای مدیریت ارسال میشد....(به جز مدیریت) دوستان عزیز لطفاً دیگه مطلبی توی این تاپیک ارسال نکنند.و در صورت ارسال حذف خواهد شد با عرض پوزش
با تشكر
دوست عزیز

بازهم اعلام می کنم که خبر شما درست بیان نشده بود و شما با نقد بی دلیل بر بنده در این تالار موضوع را کش دار کرده اید. شما به دنبال پیش آوردن اختلاف در بین دو بنده و آقای رحیمی هستید و به راحتی هر شخصی را به جان دیگری می اندازید. الان هم دوباره بی دلیل نام دو موسسه را ذکر کردید.

بر طبق نظر بنده و دیگر مدیران شما از این تالار بهتر است به جای دیگری بروید.

خدا نگهدار شما و امیدوارم که در تالار دیگری که حضور می یابید به دنبال خدشه دار کردن آن تالار و توهین به کار مدیران آن نباشید.

خسرو جعفری زاده

مدیر تالار
5 مرداد 1389

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان