حداقل یه نظر بدید!
به نظر من با احترام به دیگران و صبر وحوصله نسبت به افراد جدید الورودی که حتی شاید سوال ساده یا کمی بی ربط داشته باشند این قسمت پر رونق تر خواهد شد.من به نوبه خودم خیلی چیزها از این قسمت سایت یاد گرفتم.با سپاس از مدیران و بقیه همراهان.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ
به نظر من مطالعات ماها کم شده! اگه مطالعات نجومیمونو بالا ببریم...! در این حین حداقل یکی-دو سوال برای هر کس پیش می آد که طرح این سوال ها و همکاریه دوستان باعث فعال تر شدن تالار و نمود بهترش در ذهن تازه وارد ها می شه! اگه سوال هامون رو بذاریم رو هم حداقل 100تا تایپیک جدید می شه که مورد بحث و گوفت و گو هستن!
شجاعت همیشه فریاد زدن نیست، گاهی صدای آرامی است در انتهای روز که فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
پاسخ
سلام
من تو شهرمون عضو ی انجمنی هستم به اسم انجمن دوستداران کتاب که جلسات هفتگی داره که هر جلسه ی موضوع مطرح میشه
و در رابطه با اون موضوع ما مطالعه میکنیم و هفته بعد به بحث و تبادل نظر می پردازیم.فکر کنم اینجا هم بتونیم ی همچین کاری بکنیم موضوعات روز مطرح کنیم کتاب معرفی کنیم بعد نظرات و اطلاعاتمونو در اختیار دیگران هم بذاریم
پاسخ
سلام بچه ها من عضو جدید هستم به نظر من صحبت های شما همه درسته و هر کدام باید در زمان مشخصی به اجرا در بیاد

ولی بیشتر با نظر rezash و fermisak موافقم :mrgreen:
پاسخ
ظاهرا از طرف مقامات بالاتر سایت حمایتی در مورد این تاپیک دیده نمیشه
شخصا با پیشنهاد دوستمون abadanastro موافقم-یه تقسیم کار دقیق و محول کردن هر قسمت سایت به یکی از اعضا از جهت هماهنگی-تصییح و ...
یه سری قوانین کوچیک هم میتونه کمک کنه مثلا در مورد بخش ترجمه اینکه هر هفته حتما یه ترجمه انجام بشه
باز هم دوستان نظری دارن بگن تا با موافقت دیگر اعضا اونو عملی کنیم

البته نظر مدیر محترم سایت بر همه ارجعیت داره
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
در مورد این تاپیتک مطالب زیر را مورد نظر داشته باشید :

زمانی که اعضای فعال تالار به حداقل 50 نفر برسد می توان مدیر انتخاب کرد.

به طور مثال، 10 نفر فعال هستید. هر کدام در یک شاخه مطلب می نویسید. حالا 8 نفر بخوان بشن مدیر یک بخش، بنابراین همه مدیر و خودشون برای خودشون مطلب می نویسند. کیارش چندین بار به من گفت، اما گفتن صبر پیشه کن پسرم.

در مورد موضوع ترجمه :

باید افراد علاقه مند به صورت روزانه در اینترنت باشند و هر زمان خبری مخابره شد ترجمه کنند. که هنوز این موضوع حاصل نشده
پاسخ
خب دوستان
یه کار دیگه میشه کرد :
هر کس در هر زمینه ای که به نظر خودش اطلاعات بیشتری داره یا منابع مناسبی داره میتونه تاپیک بسازه و پست بده . در واقع اطلاعات مهم توی کتب و سایت ها رو بطور خلاصه و روان در اختیار همه قرار بده .
کافیه هر کاربر روزی یکی دوتا مطلب خوب و خلاصه در همون زمینه بده و حتی هر چند روز رو به یک مطلب اختصاص بده . این طوری فعالتر و مفید تر میشیم .
خب دیگه حالا ببینیم فقط بلدین نظر بدین یا مرد عمل هم هستید ؟ Big Grin
پاسخ
من رو كه مشناسي آخر عملم هرچي باشه پايه ام من رفتم براي اختفا باباي :wink: Big Grin 8)
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان