پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا
اینا واقعیت ها بودن. من دیگه دهنم باز کردم و اصل قضیه رو گفتم.
حالا فکر نکنید ما رقیب اوااستاریم، نه. سایت های دیگه ای مثل پارس اسکای تو جایگاه بعدی قرار دارن، نه استروتاک.
باید واقعگرا بود. ما هر چقدر هم میزان و کیفیت مطالبو بالا ببریم، بدون دیده شدن، فقط برای خودمون بالا بردیم. یه زنجیره بسته از افراد که مجموع اطلاعاتشون محدوده (نه کم) و با ارتقائش فقط این محدودیتو کم میکنن.
شاید دوستان قدیمی تر که اخرای شکوه استروتاکو به یاد دارن، بهتر بدونن من دنبال چیم. زمانی اینجا بسیار شناور بود. اخرین ارسال ها به سرعت عوض میشدن (از سرعت فعلی اوااستار بیشتر بود)، کاربرای فعال و با دانش بالا بیشتر بودن. مدیر بینمون بود!
واقعیت اینه که تیم قعر جدولی، 10 هفته مونده به پایان فصل، باید به دنبال حفظش تو لیگ باشه، نه سودای قهرمانی داشته باشه و بخواد فوتبال زیبا ارائه بده.
ما به اوااستار نمیرسیم. حداقل تا 5 سال دیگه نمیرسیم (هر چند بازم خوش بینانس). ما هر چقدر تلاش کنیم، اونا هم همونقدر تلاش میکنن و با اختلاف فعلی ما هرگز بهشون نمیرسیم.
به همین دلیل میگم باید رو بخش اخبار کار کنیم. چون بخشیه که هنوز اوااستار روش دست نذاشته و این بخشه که ما رو متمایز میکنه. تنها امید ما تو این بخشه.
من نمیگم بشینیم و هیچ پستی ندیم. ما به کارمون با روند عادی (یا حتی سریع) ادامه میدیم، ولی این چیزی نیست که جایگاه ما رو بهبود بده. توقع بی جایی هست که انتظار داشته باشیم کسی کتاب رویی تو کارتون رو ور نداره و تا اخر نخونه و مستقیما بره سراغ کتاب انتهای کارتون. هر چند کتاب اخری مهتوای فوق العاده ای داشته باشه. چون ما این رو میدونیم و اون نمیدونه.
یکم واقعگرایانه تر به موضوع نگاه کنید.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 07-05-2006, 04:31 PM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 08-16-2007, 05:05 AM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط Regulus - 07-09-2013, 10:28 AM