به اشتراک گزاشتن تجربيات
پيشنهاد ميکنم که هر کس نقاط مثبت و منفی و تجربيات به دست آمده از ابزار اپتيکی خودش رو بگه تا آشنايی بيشتری بشه برای همه اعضا با ابزارهای اپتيکی و همچنين برای کسانی که ميخوان تلسکوپ بخرن
پاسخ
من با اپتیک های زیادی کار کردم.
اگر سوالی داشته باشید در حد توانم می تونم جواب بدم..
عضو هیئت سرپرستی انجمن نجوم افلاک
http://www.kiarash.aminus3.com

کیارش مشعوفی
پاسخ
عرض کنم خدمتتون که این طوری که نمیشه بیایم و مثلا در مورد رصد شب پیش خاطره بنویسیم که مثلا سه پایه رو چه طور نصب کردیم یا دوربین رو چجوری روشن کردیم.
این به اشتراک گذاشتن تجربیات باید در قالب یه سوال مطرح بشه یعنی چی؟
الان میگم : مثلا شما بیاین در مورد نحوه الاین کردن یک تلسکوپ سوالی رو مطرح کنین بعد ببینین چطور پاسختون رو میگیرید.
و یا در مورد مسائل دیگه.
اگر در قالب یه سوال مطرح بشه هم شما جوابتون رومیگیرین و هم ما تکرار تجربه میکنیم Big Grin
پاسخ
من هم با اپتيك هاي زيادي كار كردم و اگر سوالي بود در حد توانم در خدمتم...
پاسخ
منظور من مطرح کردن سؤال نبود
پاسخ
skytotelescope نوشته: عرض کنم خدمتتون که این طوری که نمیشه بیایم و مثلا در مورد رصد شب پیش خاطره بنویسیم که مثلا سه پایه رو چه طور نصب کردیم یا دوربین رو چجوری روشن کردیم.
این به اشتراک گذاشتن تجربیات باید در قالب یه سوال مطرح بشه یعنی چی؟
الان میگم : مثلا شما بیاین در مورد نحوه الاین کردن یک تلسکوپ سوالی رو مطرح کنین بعد ببینین چطور پاسختون رو میگیرید.
و یا در مورد مسائل دیگه.
اگر در قالب یه سوال مطرح بشه هم شما جوابتون رومیگیرین و هم ما تکرار تجربه میکنیم Big Grin
اين عضو تالار هم فرق تجربه و خاطره رو هنوز نميدونه :lol:
پاسخ
اقا راست میگی ما نمیدونیم :wink:
شما که ادعاتون میشه درست و حسابی بفرمایید تجربه چیه و به عنوان اولین نفر شروع کنید به اصطلاح به اشتراک گذاشتن تجربیات :mrgreen:
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان