فيلم هاي نجومي
جدي؟ لطفاً لينك بدين. با اون سرعت خيلي طول نميكشه؟ :roll:
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
خیلی خوبه امروز شروع کنید هفته ی دیگه تحویلتون میده :lol:
راستی برای دانلود، نرم افزار DAP خیلی خوبه و دیسکانکت بشید نگه می داره دوباره کانکت بشید از ادامش دانلود می کنه و سرعتشم خیلی بیشتره Smile
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
نه بابا ، با ADSL يه فيلمو 12 ساعته دانلود ميكنه. فقط بايد اكانت رپيدشير بخريد چون بيشتر فيلما رو رپيدشيره.
ما درس سحر در ره ميخانه نهاديم...
پاسخ
ehsaan نوشته: نه بابا ، با ADSL يه فيلمو 12 ساعته دانلود ميكنه. فقط بايد اكانت رپيدشير بخريد چون بيشتر فيلما رو رپيدشيره.
همه که ای دی اس ال ندارن اکثر دوستان دایل آپ دارن
تازه به نظر شما 12 ساعت زیاد نیست؟ :roll:
پاسخ
این پستای اخرتون هم که فقط در مورد نت و نرم افزار مدیریت دانلود و ... شد.در مورد نجوم فیلمهای کمی ساخته میشه چون موضوعش اینطوری ایجاب می کنه ولی تا دلتون بخواد مستند و عکس وجود داره که اکثرا هم کار شرکتهای بزرگی مثل bbc و starry night و... است.مثلا همین مستندی که روی نرم افزار شب پر ستاره6 میدن که یه dvd هستش :wink:
پاسخ
skytotelescope نوشته: این پستای اخرتون هم که فقط در مورد نت و نرم افزار مدیریت دانلود و ... شد.در مورد نجوم فیلمهای کمی ساخته میشه چون موضوعش اینطوری ایجاب می کنه ولی تا دلتون بخواد مستند و عکس وجود داره که اکثرا هم کار شرکتهای بزرگی مثل bbc و starry night و... است.مثلا همین مستندی که روی نرم افزار شب پر ستاره6 میدن که یه dvd هستش :wink:
اولا اینکه این پست های آخر هم ربط به موضوع داره چون دوستان شاید ندونن که دانلودش اینقدر طول میکشه
بعدشم اینکه اگه مشکلی باشه مدیران هستند و به ما تذکر میدن و اگه بخان پستهارو پاک می کنن نیاز به تذکر دیگران نیست.
ممنون Smile
پاسخ
نه دوست عزيز ، فيلم نجومي زياد هست. چون اتفاقا موضمعش اونقدر جذاب هست كه بيشتر فيلمسازها و تهيه كننده ها رو تحريك ميكنه تا فيلم نجومي بسازند.
منتهي من خودم معرفي نميكنم چون دوست دارم توضيح دوستان رو راجع به فيلم ها بدونم . اگر كسي فيلم معرفي نكرد خودم معرفي مي كنم.
ما درس سحر در ره ميخانه نهاديم...
پاسخ
ehsaan نوشته: نه دوست عزيز ، فيلم نجومي زياد هست. چون اتفاقا موضمعش اونقدر جذاب هست كه بيشتر فيلمسازها و تهيه كننده ها رو تحريك ميكنه تا فيلم نجومي بسازند.
منتهي من خودم معرفي نميكنم چون دوست دارم توضيح دوستان رو راجع به فيلم ها بدونم . اگر كسي فيلم معرفي نكرد خودم معرفي مي كنم.

فقط میگم اگه ارتباط رو ندیدید حتما ببینید چون باحال بود
پاسخ
لطفاً لينك دانلود رو بذاريد.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
امشب( 14 آبان) ساعت 7 یه فیلم نجومی به اسم «برخورد» از شبکه سه پخش میشه
کارگردان : مایکل جی رول بازیگران : دیوید جیمز الیوت , ناتاشا هنس تریج
داستان فیلم بر اساس گفته روزنامه جام جم : طی یک رگبار شهابی , بقایای یک ستاره مرده به ماه اصابت می کند . این امر سبب ازدیاد جرم ماه می شود و در نتیجه ماه از حرکت خود در مدار فلکی خارج شده و دائما به زمین نزدیک تر می شود. این مسئله سبب اختلالات و نوسانات شدید شدید الکترو مغناطیسی و نیروی جاذبه زمین می شود . گروهی از دانشمندان جهان به دنبال راه حل و علت بروز این وقایع دست به کار می شوند , ولی حادثه ای...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان