شما از چه اینترنتی استفاده می کنید ؟
دوست عزیز دارید اشتباه می کنید منم 512 دارم و سرعتش هم از 115 بالات نمی ره چون سرعت دانلود همیشه خیلی پایین تره مثلا توی 128 سرع 17 بالا تر نمی ره و با دایل آپ هم از 6 بالاتر نمی ره
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
دوست عزیز، منم که همینو گفتم!!! پس چه اشتباهی؟ لطفاً دقیقتر متن من رو بخونید.

راستی از دیگر مزایای ADSL اینه که هزینه ربطی به زمان اتصال نداره و فقط به مجموع میزان دانلود و آپلود بستگی داره. مثلاً اشتراک‌ها رو بصورت ADSL 128 Kbps با مجموع ترافیک (جمع دانلود و آپلود) 3GB ماهیانه می فروشند. پس دیگه مثلاً موقع ارسال یک مطلب یا ویرایش اون شما نگران زمان اتصال بیکار نیستید و فقط موقع تبادل اطلاعات هزینه مصرف میشه. البته شما باید ظرف مدت مشخص مثلاً یک ماه (بستگی به نوع اشترک خریداری شده) این ترافیک خریداری شده (مثلاً 3GB) رو مصرف کنید. در غیر این صورت پس از پایان زمان اشتراک غیر قابل مصرف است.
در واقع ADSL نوعی سرویس Always on هست بودن نگرانی از هزینه زمان اتصال. اگر یک ماه هم 24 ساعته به اینترنت وصل باشید فقط همون هزینه‌ای که پرداختید مصرف شده است!

در ضمن موقع اتصال به اینترنت یکریال هم هزینه تلفن نمی پردازید! تازه تلفن آزاد هست و میشه با اون مکالمه کرد! البته باید یک دستگاه Splitter به تلفن وصل کنید که صدای خش و خش ناشی از مودم ADSL رو برطرف کنه.

[عکس: dsl_modem_setup_html_m43c3651e.png]

واقعاً ADSL خیلی به صرفه تر است.

موفق باشید دوستان.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
خطوط m1 چه نوع اینترنتی هست.من شنیدم که سرعت واقعا بالایی دارن و...
پاسخ
من از دایال آپ 56k استفاده می کنم. تا قبل از عید نسبتا خوب بود ولی حالا شده مایه دق!!
رویاها نزدیک اند اما در پس غبار ناامیدی...
پاسخ
من هم از 56kb استفاده میکنم.خدارو شکر هیچ مشکلی با هاش ندارم. :wink:
پاسخ
abadanastro نوشته: من که دیگه دارم دیونه میشم با این اینترنت داغون
ماهی 35 هزار تومن پول بدی بعد هی دم و دیقه قطع بشه یا پینگ بره بالا و هزار درد سر دیگه
دوستان اگه میبینند من یه دفعه گم و گور میشم فکر نکنم شما رو فراموش کردم بلکه مطمئن باشند نت قطع شده
خدایا این اینترنت را به ما ارزانی دار
هم گرون هم سرعت پایین هم داغون هم ........ :oops: :oops:
DNS sever رو عوض کنید
پاسخ
New Astronomer نوشته: ّADSL 512

اما اسمش 512 است! با IDM که چند تا دانلود همزمان انجام دادم، از 110Kb/s بالاتر نرفته تا حالا!

بجز هزینه اولیه که برای مودم و مخابرات پرداختم (جمعاً 40,000 ت. مودم+15000 هزینه اولیه نصب برای مخابرات) حالا فقط ماهی 15000 تومان در میاد.

من هم قبلاً ماهی 20 تا 3000 تومان هزینه Dailup پرداخت میکردم. اونم با سرعت حداکثر 4KB/s!

واقعاً ADSL در طولانی مدت خیلی خیلی به صرفه تر است.

البته هزینه و سرعت ISP ها در شهرهای بزرگ بترتیب کمتر و بیشتر هست. در شهرستان ما که اگه سرعت 512 واقعی بخواهی باید ماهی 50 تا 6000 تومان پول بدی!، اما 128 ارزون (ماهی 10000 تومان!) و اما داغون هم اینجا تبلیغش رو دیدم.
فکر نکم این اشتراک از 30Kb/s سرعتش بالاتر بره.
خلاصه اینکه اکثراً سرعتهایی که تبلیغ میشه متاسفانه واقعی نیستند! هر سرعتی که میگن حداقل یک سوم تا یک پنجمش (بستگی به اون ISP داره) رو بگیر، همون میزان Kbps واقعی هست. باید یه ISP پیدا کرد که تازه تاسیس! و سرش خلوت باشه تا شاید چند ماه اول به سرعت واقعی و بالا رسید.

امیدوارم مفید بوده باشه. (من چون چند تا ISP رو چک کردم، گفتم تجربیاتم رو در اختیار کاربرها بذارم، ببخشید طولانی شد.)
512 یعنی 512 کیلو بیت در ثانیه.. یعنی وقتی دانلود میکنید باید در بهترین شرایط 75 تا 80 کیلو بایت دانلود کنید و وقنی میفرمایید 110 یعنی خیلی لینترنت خوبی هست
8 بیت = 1 بایت
پاسخ
آره بابا منم منظورم همینه Smile
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
Belder نوشته: آره بابا منم منظورم همینه Smile
نوشته شما رو الان دیدم :wink:
پاسخ
بله، ببخشيد.
حق با شماست. يادم رفته بود. b كوچك يعني بيت و B‌ بزرگ يعني بايت كه در سيستم باينري با عدد 8 به هم مربوطند.

پس اگه 110KB/s به من جواب داده، ميشه به عبارتي حدوداي 880Kb/s !!! كه از محدوده ميزان 512 هم بالاتر بوده.

عجب ISP با كيفيتي داریم ما، بيخود نيست كه تعريفش رو زياد مي‌كردند.

بازم از همه دوستان عذر ميخوام. من فكر كردم كه اين اشتركهايی كه مي فروشند برحسب KB/s است در صورتی که برحسب kb/s است.

:oops: :roll:
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ