هر چه میخواهد دل تنگت بگو....
foroogh نوشته: یکی به من بگه چرا توهین به یه جنسیت خاص توهین محسوب نمیشه اما شوخی با بعضی اشعار و عبارات توهین به دین و مذهب محسوب میشه؟همون مذهبی که توش هیچ تفاوتی بین زن و مرد نیست! بعضی از ما فقط ادعای دین و مذهبمون میشه!معذرت میخوام اگه این پستم سرشار از توهین بود.میدونم این پست هم در شرف پاک شدنه,اما می نویسم!
اگه منظور شما از این بحث من هستم ، که خودم این چنین برداشت می کنم ، باید عرض کنم :
این که من و یا بقیه چه مقدار مذهبی هستند به خود افراد مربوطه . دوما کسی به جنس زن توهین نکرد . اون مطلبی که من نوشتم کشفیات ناسا از جنس ماده یوفو ها بود ، شما چرا ربطش میدین به انسان ها و جنس زن ؟ و لطفا در مورد دین بقیه قضاوت نکنید . در ضمن اون مطلبی که جنابعالی نوشتید با اعتراض 3 کاربر روبرو شد که قبلش هم من تذکر داده بودم که ممکنه برداشت بد بشه وشد و من هم وظیفه داشتم اون قسمت رو پاک کنم . فکر می کنم این اعتراض دوستان به این دلیل بود که به اعتقاداتشون توهین شده و قرآن رو تحریف شده دیدند ، هر چند که مطمئنا شما چنین قصدی نداشتید .
الان هم من اون پست یوفو ماده رو پاک میکنم . چون شما الان این اعتراض رو کردید و اگه زود تر هم چنین اعتراضی رو با پیام خصوصی اعلام میکردین من قبول می کردم .
پاسخ

پیام‌های این موضوع
هر چه میخواهد دل تنگت بگو.... - توسط Owl - 04-18-2010, 05:02 PM
هر چه میخواهد دل تنگت بگو.... - توسط abadanastro - 09-03-2010, 08:59 PM
هر چه میخواهد دل تنگت بگو.... - توسط XT8 - 04-11-2014, 11:02 PM
هر چه میخواهد دل تنگت بگو.... - توسط vahidvm - 03-28-2015, 10:37 AM
هر چه میخواهد دل تنگت بگو.... - توسط vahidvm - 03-30-2015, 12:40 PM
هر چه میخواهد دل تنگت بگو.... - توسط vahidvm - 03-30-2015, 12:41 PM