پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا
amir adib نوشته:
درود یه پیشنهاد : توی هر تاپیک اولین پست تاپیک در هر صفحه باشه . اینجوری اگر تاپیک 50 صفحه داشته یکی بخواد متوجه بشه بحث سر چیه باید از صفحه 1 بخونه.

امیر جان، اگر اینکارو کنیم، باعث میشه صفحه بسیار سنگین لود بشه. Smile
پاسخ
یاشار عزیز خیلی خوشحال شدم اسمت رو دیدم
اگه شما باشی ما دیگه انقدر مشکلات نداریم
پاسخ
سلام اقای ناصری . اگر میشه این مشکلات رو بگید. که تا حدی که امکانش هست این مشکلات رو حل کنن.
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
یه پیشنهاد. قبل از اینکه بخواهیم تاپیک بزنیم ابتدا یه کلمه یا نام تاپیک رو متابق عکس در گوگل سرچ کنیم(سرچ در خود تالار پیچیدستArrow) [ATTACH=CONFIG]1559[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1560[/ATTACH] این جوری از زدن تاپیکای تکراری جلوگیری میشه.
پاینده باشید

فایل‌های پیوست
.jpg   amozesh.JPG (اندازه 57.09 KB / تعداد دانلود: 2)
.jpg   amozesh1.JPG (اندازه 72.58 KB / تعداد دانلود: 4)
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
amir adib نوشته: یه پیشنهاد. قبل از اینکه بخواهیم تاپیک بزنیم ابتدا یه کلمه یا نام تاپیک رو متابق عکس در گوگل سرچ کنیم(سرچ در خود تالار پیچیدستArrow) [ATTACH=CONFIG]1559[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1560[/ATTACH] این جوری از زدن تاپیکای تکراری جلوگیری میشه.
پاینده باشید
خب این در صورتی امکان پذیر هست که به کاربران جدید اطلاع رسانی بشه چون عموما اون ها تاپیک تکراری درست می کنن. خود این دو راه: هر کاربری که عضو میشه بهشش به صورت اتوماتیک یک پیغام خصوصی ارسال بشه که توش این قوانین و نحوه فعالیت در تالار اطلاع رسانی بشه. و دوم هم درجه بندی کاربران هست که مثلا کاربر ها پس از ارسال 10 پست توانایی ارسال موضوع جدید رو داشته باشن. و اگر قرار باشه برای موضوعات از این طرح ها داد، یقینا میشه روی دسته بندی و ترکیب موضوعات کوچک با هم ساختن موضوعات جامع هم فکر کرد، که البته هر کدوم از این کار ها زحمت دارن و زحمتش هم مال مدیر سایت میشه!!!
پاسخ
سلام
چرا توی این تالار روی هر چی کلیک میکنم ارور میده و کوچیک ترین کاری که بخوام بکنم باید هی روی بک یا ریفلش بزنم
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
پاسخ
فکر کنم مشکل از مرور گر شما باشه. من که خیلی کم با این مشکل مواجه میشم
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
من با كروم تا حالا مشكلى نداشتم.
پاسخ
:d اين شكلك كار نميكنه چرا
پاسخ
:gr*in: بنویس کار می کنه:grin: (ستاره رو حذف کنین)
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ