تالار گفتگو ستاره‌شناسان
به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: گوناگون (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. (/showthread.php?tid=922)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - Sun girl - 09-25-2009

abadanastro نوشته: اتفاقا بیشتر احتمال تهاجم وجود داره تا رویارویی با دسته گل و روبوسی !!
---------------------------------------
راستی چرا همیشه ادعا شده یوفو ها دیده شدن ؟
چرا تا حالا نگفتن یوفو ها اینجا خونه زندگی دارن ؟ مرکز تحقیقات دارن یا با ما ارتباط دارن ؟
اصلا اون ها برای چی باید بالای سر ما با بشقاب پرنده بچرخند ؟ و خودشون رو به ما نشون بدن اونهم بدون هیچ پیغامی ؟

اصلا از کجا معلوم که اونا یوفو باشن؟

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - HAMEDSOLEIMANI - 09-25-2009

به نظر من، بدون شک وجود داره.

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - Belder - 09-25-2009

sun girl نوشته:
abadanastro نوشته: اتفاقا بیشتر احتمال تهاجم وجود داره تا رویارویی با دسته گل و روبوسی !!
---------------------------------------
راستی چرا همیشه ادعا شده یوفو ها دیده شدن ؟
چرا تا حالا نگفتن یوفو ها اینجا خونه زندگی دارن ؟ مرکز تحقیقات دارن یا با ما ارتباط دارن ؟
اصلا اون ها برای چی باید بالای سر ما با بشقاب پرنده بچرخند ؟ و خودشون رو به ما نشون بدن اونهم بدون هیچ پیغامی ؟

اصلا از کجا معلوم که اونا یوفو باشن؟
مگه تعریف شما از یوفو چیه؟

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - Belder - 09-29-2009

ببخشید اینو می گم ولی مثل این که خانم دکتر ما رو در حدی نمی دونن که توی پست هامون شرکت کنند Sad

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - roobahak - 09-29-2009

آقا این حرف ها رو رها کنید.بجاش بگید چرا نبایدحیات در جاهای دیگه وجود داشته باشه؟
راست میگید یک دلیل قانع کننده بیارید.

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - Belder - 09-29-2009

به نظر من انسان به عقل خودش مراجعه کنه می فهمه که نمیشه وجود نداشته باشه چون ما یه نقطه ایم و هیچ چیزی از جاهای دیگه خبر نداریم هزاران و شاید میلیون ها سیاره مثل ما با شرایط ما وجود داشته باشه.

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - abadanastro - 09-29-2009

به نظر من اگه ما خلقت خودمون رو بدست خدا بدونیم و بگیم خدا جهان رو برای انسان ها آفریده شاید بگیم جاهای دیگه حیاتی نیس
اما در غیر این صورت باید هر جایی حیاتی باشه !
اما در هر صورت احتمال 90 درصد در بیشتر نقاط کیهان حیات هست و به احتمال 30 درصد این حیات ها هوشمند هستند

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - M_Saturn - 09-29-2009

طبق چه محاسباتی میگید 30%؟
اما تنها بودن حیات مهم نیست. چون اگه خوب فکر کنیم میبینیم که اکثر سیارات اطرافمون دارای حیات هستن! همین که آتشفشانهای زهره فعال هستن،یا اینکه طوفانی که توی مشتری هست یا اینکه مریخ هم مثل زمین فصل داره. حتی خسوف و کسوفهای زحل با خورشید و قمرهاش!
ما هدفمون وجود حیات هوشمند در جاهای دیگه ی این جهانه!

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - Belder - 09-30-2009

منم باهاتون موافقم به نظر من درصدش کمتر از 20 هست

به نظر شما در قسمت های ديگر کيهان حيات هوشمند وجود دارد. - abadanastro - 09-30-2009

من نظر خودم رو گفتم 30 درصد احتمال داره حیات هوشمند در نقاط دیگر کیهان باشه
به نظر شما چرا فقط یک گونه حیات هوشمند در زمین وجود داره و اون هم انسانه ؟!!! با این همه تنوع موجودات
در ضمن ممکن دوستان بخوان بگویند که هوشمند هست مثل میمون و دلفین و ...
اما منظور من یه تمدن بشریه که دارای پیشرفت باشه