تالار گفتگو ستاره‌شناسان
100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: رویدادهای ویژه (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: سال جهانی ستاره شناسی 1388 (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=63)
+--- موضوع: 100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد (/showthread.php?tid=646)

صفحات 1 2 3 4

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - jeod - 04-06-2009

مثل اینکه شماول کن ماجرانیستین ,نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :x

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - mirtavoosi - 04-07-2009

با سلام خدمت آقا یا خانم iya
ضمن تشکر از ابراز نظرتون باید بگم اولا بنده نگفتم که مسئولین با سربندر مشکل دارن بلکه گفتم فقط به اشخاص و انجمنهای خاصی توجه دارند که این مطلب رو فقط خواجه حافظ شیرازی ممکنه ندونه وگرنه هر تازه کاری که وارد این جلگه بشه خیلی زود به این مسئله پی میبره . ثانیا شما که از پروژه ما اطلاعی ندارید چگونه در مورد کیفیت اون قضاوت میکنید ؟ حداقل میتونستید قبل از اظهار نظر از ما بخواهید که فیلم اون رو براتون ارسال کنیم یا آدرس وبلاگی که خبر رو گذاشته سؤال میکردید . اینجوری کسی شک نمیکرد که شما ممکنه مقرضانه حرف زده باشید یا احیانا جزو همون افراد خاص باشید !
در هر صورت ، دوست عزیز ، بچه های انجمن سربندر اگر فعالیتی هم کردند فقط از روی علاقه شخصی و عشق به این رشته بوده و هیچ چشمداشتی هم به هیچکس و هیچ جا نداشته و ندارند . ولی چقدر خوب بود اگه ما بیشتر به هم توجه میکردیم.
موفق و مؤید باشید

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - jeod - 04-07-2009

دوست عزیزmirtavoosiاولا باید بگم که کسی به بعضی انجمن هابیشترتوجه ندارن!دومااگربعضی وقتا چیزی میبینین حتما دلیلش چیزدیگه ایه شماخودتون الانiyaرومتوجه قضاوت سریعش کردین ولی الان خودتون دارید این کارومی کنید؟! Cry فقط زمانی اینی گفتین امکانپذیره که مسئولین شهرهایی که انجمنها دراونها واقع اند به اونها رسیدگی کنند,که اونم ربطی به انجمنهای شهرهای دیگه نداره! Smile

سلام دوباره.خبرتازه! اسامی برگزیدگان ماراتن مسیه ی نهم اعلام شد.250نفرو,به شکل افتضاحی انتخاب کردن.فقط48درصدشرکت کننده ها قبلاتوی ماراتنهابودن وبقیه جدیدن.یه عالمرو ازهمون خراسان جنوبی که ماراتن اونجابرگزارمیشه گرفتن!شمافقط یک نگاه به لیست بکنید.؟بیشترافرادی که گروهی می خواستن شرکت کنن, هم گروهی هاشون قبول نشدن!!!!!!!!!!خودمنم یکی شونم !!!اینم یکی ازرویدادهای باحال امساله که امیدوارم همه لذت شرکت توی اون روتجربه کنن.حالا می تونیم به جای بحث درمورد100 ساعت نجوم که گذشت سرهمین موضوع بحث کنیم ؟! :wink:

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - Belder - 04-07-2009

خوشبختانه من قبول شدم Smile

تبریک میگم Big Grin !من ازنزدیک درجریان انتخاب افرادبودم.دوتاازداوراازدوستامن.واونابرای من گفتن که آقای کریمی وبقیه به سختی افرادو انتخاب کردن.درضمن ,گفتن حریفاهم خیلی قدرن.نمی دونم صوفی بودین یانه!؟توی رقابت به اون سختی اونقدرامتیازات به هم نزدیک بود که داوراگیج شده بودن!!!تازه به خاطردوری راه نصف افرادماهر هم حضورنداشتن؟!فکرکنین ماراتن مسیه به اون آسونی قراره چی بشه؟؟؟؟؟!!! :!:

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - Belder - 04-08-2009

من تجربه رصدیم خوبه ولی بار اولمه میام ماراتن اگه هم گروهیم هم قبول می شد خیلی بهتر بود Sad

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - Castor va Pollux - 04-08-2009

خیلی عالیه.خیلی خوشحال شدم و بهتون تبریک می گم

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - Belder - 04-08-2009

راستي چرا اينقدر ثبت نام نهايي سخته!

100 ساعت ستاره شناسی هم شروع شد - jeod - 04-08-2009

معمولاهرجاغیرقصربهرام ماراتن بذارن برای رسمی تر شدن ودقیق ترشدر این کارو میکنن.