تالار گفتگو ستاره‌شناسان
عکس های خودم ! - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: عکاسی آسمان شب (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=88)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد عکاسی آسمان شب (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: عکس های خودم ! (/showthread.php?tid=1216)

عکس های خودم ! - Regulus - 06-05-2014

خوب شده.
اولین عکس منو با تلسکوپ 8 اینچیم ببینید:

Single moon - Miscellaneous Photos - See world from my eyes

مال 3 سال پیشه.

عکس های خودم ! - bigstar344 - 06-05-2014

Regulus نوشته: خوب شده.
اولین عکس منو با تلسکوپ 8 اینچیم ببینید:

Single moon - Miscellaneous Photos - See world from my eyes

مال 3 سال پیشه.

عکساتو دیدم جالب بودن ولی چرا عکسای نجومیت اینقد کمه ؟ یا جای دیگه ای آپش میکنی

عکس های خودم ! - رضا باجلان - 06-05-2014

خوبه ?

[ATTACH=CONFIG]2074[/ATTACH]

عکس های خودم ! - M_Saturn - 06-05-2014

به نظر من از عکس قبلی بهتره. اما بازم تاره. و این اجازه نمیده جزئیات مشخص باشن به چند عکسی که دوستان از ماه گذاشتن دقت کنین.یه مرز بین ماه و فضا وجود داره توی عکسهاشون که اینو توی عکس شما نمیبینم. همینطور جزئیات که گفتم. حتما عکس بعدیتون بهتر میشهWink

عکس های خودم ! - Regulus - 06-05-2014

رضا باجلان نوشته: خوبه ?

[ATTACH=CONFIG]2074[/ATTACH]

خیلی کلوز میگیری. باید کل ماه تو کادر باشه. مگر اینکه بخوای از یه عارضه خاص تو ماه عکس بگیری.

bigstar344 نوشته: عکساتو دیدم جالب بودن ولی چرا عکسای نجومیت اینقد کمه ؟ یا جای دیگه ای آپش میکنی
اوایل فکر میکردم به عکاسی نجومی علاقه دارم، ولی دیدم واقعا اینطور نیست و به رصد بیشتر علاقه دارم.
خیلی کم عکس نجومی میگیرم.

عکس های خودم ! - bigstar344 - 06-06-2014

امشب بالاخره طلسم رو شکستم رفتم یه یکی دو کیلومتر خارج شهر چشمتون روز ( ینی ببخشد شب بد نبینه ) پلیس اومد وسط 15 , 16 ثانیه نوردهی بودم یه دفه نور بالازد کل تشکیلاتمون رو نابود کرد Confusedhock: بعد که دید بچه مثبتم و قیافم به این کارا ینی اون کارا , نمیخوره گذاشت رفت ولی ایکاش تلسکوپمو میبردم جاتون خالی یه ذره بیشتر که ستاره ها معلوم میشن بال درمیارم میخوام برم سمتشون خیلی باحال بود متاسفانه با وجود مشکل فوکوس و با وقت کم و تردد ماشینا تونستم یدونه عکس بدرد بخور بگیرم ولی دیگه داخل شهر حال نمیده بم بازم میرم انشالله Wink حالا نگاه کنین ببینین می ارزه این همه درد سر :
[ATTACH=CONFIG]2075[/ATTACH]
F/3.5
ISO 800
30 ثانیه نوردهی

عکس های خودم ! - رضا باجلان - 06-06-2014

خیلی ممنون از همتون برای راهنمایی ها تون Confusedmile:

عکس های خودم ! - رضا باجلان - 06-06-2014

bigstar344 نوشته: امشب بالاخره طلسم رو شکستم رفتم یه یکی دو کیلومتر خارج شهر چشمتون روز ( ینی ببخشد شب بد نبینه ) پلیس اومد وسط 15 , 16 ثانیه نوردهی بودم یه دفه نور بالازد کل تشکیلاتمون رو نابود کرد Confusedhock: بعد که دید بچه مثبتم و قیافم به این کارا ینی اون کارا , نمیخوره گذاشت رفت ولی ایکاش تلسکوپمو میبردم جاتون خالی یه ذره بیشتر که ستاره ها معلوم میشن بال درمیارم میخوام برم سمتشون خیلی باحال بود متاسفانه با وجود مشکل فوکوس و با وقت کم و تردد ماشینا تونستم یدونه عکس بدرد بخور بگیرم ولی دیگه داخل شهر حال نمیده بم بازم میرم انشالله Wink حالا نگاه کنین ببینین می ارزه این همه درد سر :
F/3.5
ISO 800
30 ثانیه نوردهی

وقعا عالیه من که خیلی کیف کردم SmileWink

عکس های خودم ! - Regulus - 06-06-2014

bigstar344 نوشته: امشب بالاخره طلسم رو شکستم رفتم یه یکی دو کیلومتر خارج شهر چشمتون روز ( ینی ببخشد شب بد نبینه ) پلیس اومد وسط 15 , 16 ثانیه نوردهی بودم یه دفه نور بالازد کل تشکیلاتمون رو نابود کرد Confusedhock: بعد که دید بچه مثبتم و قیافم به این کارا ینی اون کارا , نمیخوره گذاشت رفت ولی ایکاش تلسکوپمو میبردم جاتون خالی یه ذره بیشتر که ستاره ها معلوم میشن بال درمیارم میخوام برم سمتشون خیلی باحال بود متاسفانه با وجود مشکل فوکوس و با وقت کم و تردد ماشینا تونستم یدونه عکس بدرد بخور بگیرم ولی دیگه داخل شهر حال نمیده بم بازم میرم انشالله Wink حالا نگاه کنین ببینین می ارزه این همه درد سر :
F/3.5
ISO 800
30 ثانیه نوردهی

عکساتون یه جوریه. فکر کنم مشکل از ادیته.
ستاره ها خیلی بزرگ و یکدستن. یعنی فرق ستاره کم نور و پرنور معلوم نیست. رنگ ستاره ها هم از بین رفته.
سوژه هم که فکر نمیکنم داشته باشید.
انشالله با صورتای فلکی که اشنا هستید؟!

عکس های خودم ! - M_Saturn - 06-06-2014

بله موضوع خاصی نداره ولی تعداد اجرامش خوبه