تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: موسیقی های نجومی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5
نظرتون چیه که دراینجا موسیقی ها ی شگفت انگیز یاآرامش بخش نجومی روبرایه دیگران معرفی کنیم.یاموسیقیهایی که به درد پخش دربرنامه هایه عمومی مثله روزه نجوم و..و میخوره.
اين ديگه چه تاپيكيه؟ :roll:
مگه ما موسيقي مخصوص نجوم هم داريم؟ :lol:
اما به نظر من خوب و جالبه. به خصوص امسال که سال ستاره شناسیه توی برنامه ها از موسیقی استفاده میکنیم اما انتخاب نوع موسیقی دشواره.
من تاپیکی با عنوان برنامه ها و پیشنهاد ها درست کردم.در قسمت سال جهانی ستاره شناسی تا اونجا بحث کنیم البته نه فقط در مورد موسیقی برنامه های پیشنهادیمون رو بدیم. :wink:
بعد از چند روز هم این قسمت حذف میشه. نظرتون چیه؟

viewtopic.php?f=45&t=1070
لازم شد نوشته ای ایجاد کنم
با jeod کاملا موافقم و شک نکنید برخی موسیقی های بی کلام بسیار آرامش بخش هستند و این آرامش با آسمان پرستاره می تونه مکمل خیلی خوبی باشه
من یه موسیقی نجومی معرفی می کنم تا دوستان هم بیشتر متوجه شوند
البته اشاره کنم که روی اونهایی که رپ و آهنگهای داغون دوست دارن تاثیر نمیذاره !!

Good Morning Bliss از Edward shearmur در آلبوم k-pax که در فیلم k-pax هم از اون استفاده شد !
ببينيد من قصد بي احترامي نداشتم
ولي خوب با اينكه بعضي موسيقي هاي بي كلام آرامش بخشن و با زيبايي ستارگان بسيار خوبه ولي خوب آهسنگساز كه اين موسيقي رو صرفا براي نجوم نساخته پس بهتره كه نگيم موسيقي نجومي.
من اگه درمورد چیزی حرف میزنم حتما دراین مورداطلاعاتی هم دارم! :x خیلی از آهنگسازان معروف آلبومهایی در خصوص آسمان دارن!!مثلا کیتارو حداقل 10 تا موسیقی بامزمون آسمان ساخته ونامهایه اونهاروهم نجومی انتخاب کرده !!!!!دراولین فرصت سایتهایی روکه میشه توش این آهنگهاروپیداکرد معرفی میکنم.راستشوبخواین من خودم خیلی اهله موسیقیم .واین جور موسیقی ها درشبهای رصدی انرژی توام باآرامش رو برام به همراه داره!!!!!!! Big Grin :wink: گفتم شایدبقیه هم بخوان امتحانشونن کنن؟! :wink:
بله اگه ميشه سايتاشو بگيد ما هم بريم گوش بديم
دوستان معذرت میخوام.تمام سایت هایی رو که میخواستم معرفی کنم فیلتر کردن ولی هرکی این جورموسیقیهارومیخواد بگه تابه ایمیلش بفرستم. Sad Big Grin
با احترام به دوستان عزیز
اما همین الان متوجه شدم که این سوژه در ستاره شناسی و کتب آسمانی ایجاد شده و کاملا بدجاست
اگه میشه این سوژه رو به جای دیگه ای منتقل کنید
با تشکر
سلام دوستاي عزيز
البته حتما موسيقي هاي تاثيرگذار زيادي هستند كه خيلي زياد با روح نجوم هماهنگند. اين نوع موسيقي ها شايد به نام نجوم ساخته نشده باشند ولي قطعا به كام نجوم يا منجمها هستند.
هر آهنگسازي آهنگشو با توجه به حس و حال خودش و منظور خاص خودش ميسازه. ولي اين دليل نميشه كه ما از برداشت خاص خودمون از آهنگ بترسيم.
در هر صورت من آهنگاي نجومي زيادي ميشناسم كه خودم هميشه در شبهاي رصدي از اونها استفاده ميكنم. چند تا شون رو بهتون معرفي ميكنم. حتما از اونها لذت خواهيد برد:
مجموعه آهنگهاي Enya مخصوصا آلبومهاي سال 2001 و The Best Of Enya On Piano كه محشرند. اگر شبكه 4 رو تماشا ميكنيد شبها در آخر پخش برنامه هاش كليپي با تصاوير نجومي پخش ميكنه كه آهنگ زمينش مال Enya هست.
يكي ديگه آهنگهاي مسحور كننده و بي نظير گروه Secret Garden هست كه حتما چندتاش رو جاهاي مختلف شنيدين چون خيلي پر كاربردن! و البته آلبوم Songs from a Secret Garden كه ميبرتتون تا اوج آسمونها.
Yanni هم كه ديگه گفتن نداره. و همه ميشناسنش. و استاد اين سبك موسيقيه. و از آهنگسازاي ديگه Vangelis -- Richard Clyderman -- Kitaro و خيلياي ديگه.
اگه اهل موسيقي كلاسيك هم باشيد كه ديگه بي نظيره.
البته اگر خواستيد اين آهنگها خيلي راحت در دسترسند. من خودم هم در خدمتم.
Big Grin
صفحات: 1 2 3 4 5