تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: يه كتاب درباره ي ابزارهاي ستاره شناسي قديم مي خوام...
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان Big Grin
شب هاي رصدي صاف و پر ستاره اي رو براتون آرزو مي كنم.
يه سؤال دارم اونم اينكه آيا كسي كتابي درباره ي ابزار هاي ستاره شناسي قديمي مثل اسطرلاب يا ذات الحلق و ... مي شناسه؟ و ديگه اينكه آيا جايي وجود داره كه اسطرلاب بفروشه يا حداقل كسي يه نقشه ي دقيق از اسطرلاب داره كه خودم بتونم با كمك اون يكي برا خودم بسازم...(اين قضيه اصلا خنده دار نيست و لطفا بهم نخندين كه اسطرلاب مي خوام!!!!! :? )
پيشاپيش از كمكتون ممنون! :wink:
AStro Elay نوشته: سلام دوستان Big Grin
يه سؤال دارم اونم اينكه آيا كسي كتابي درباره ي ابزار هاي ستاره شناسي قديمي مثل اسطرلاب يا ذات الحلق و ... مي شناسه؟ و ديگه اينكه آيا جايي وجود داره كه اسطرلاب بفروشه يا حداقل كسي يه نقشه ي دقيق از اسطرلاب داره كه خودم بتونم با كمك اون يكي برا خودم بسازم...(اين قضيه اصلا خنده دار نيست و لطفا بهم نخندين كه اسطرلاب مي خوام!!!!! :? )
آقا خنده چیه مگه ما مردمیمم؟ اتفاقا من هم خودم دنبالشم یه اسطرلاب بسازم Smile
دوستان میتونید در سایت جام جم جواب همه ی سوالاتتون رو بگیرید.البته در این مورد
http://www.jamejamshid.com
:wink:
Belder نوشته:
AStro Elay نوشته: سلام دوستان Big Grin
آقا خنده چیه مگه ما مردمیمم؟ اتفاقا من هم خودم دنبالشم یه اسطرلاب بسازم Smile
دوست عزيز علت اين كه گفتم بهم نخنديد اينه كه اينقدر مردم به حرفاي نجومي كه زدم و تفكرات علمي من خنديدن و مسخرم كردن كه ديگه مي ترسم از اين حرفا بزنم!!! :oops:
Parastoo نوشته: دوستان میتونید در سایت جام جم جواب همه ی سوالاتتون رو بگیرید.البته در این مورد
http://www.jamejamshid.com
:wink:
دوست عزيز واقعا از كمكتون ممنون ... خيلي وقت بود دنبال چنين مطالبي بودم...سايت واقعا محشري بود ....
خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي...ممنون! Big Grin
آره منم رفتم عالي بود ممنون.